Ora ėshtė Thu Jul 18, 2024 7:45 am

Humori

  • Temat
    Pėrgjigjet
    Shikime
    Mesazhi i fundit
  •  
    1, 2nga Eugen
    30 Pėrgjigjet
    10424 Shikime
    Eugen Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
    Wed Aug 06, 2008 11:28 am
  •  
    nga sajmir_pasha
    6 Pėrgjigjet
    1640 Shikime
    Eugen Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
    Mon Aug 04, 2008 3:15 am
  •  
    nga Guest
    4 Pėrgjigjet
    1117 Shikime
    Naki Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
    Thu Jul 17, 2008 9:59 pm
  •  
    nga Naki
    1 Pėrgjigjet
    1270 Shikime
    Naki Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
    Sun Jul 06, 2008 12:21 pm
  •  
    nga ENDRI18
    0 Pėrgjigjet
    892 Shikime
    ENDRI18 Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
    Thu Jun 26, 2008 7:56 pm
  •  
    nga Guest
    2 Pėrgjigjet
    1016 Shikime
    Guest  Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
    Wed Feb 20, 2008 4:07 pm
  •  
    nga Guest
    0 Pėrgjigjet
    914 Shikime
    Guest  Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
    Mon Feb 11, 2008 4:00 pm
  •  
    nga Guest
    0 Pėrgjigjet
    920 Shikime
    Guest  Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
    Thu Jan 17, 2008 12:45 pm
  •  
    nga Guest
    0 Pėrgjigjet
    1119 Shikime
    Guest  Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
    Mon Oct 29, 2007 8:59 pm
  •  
    nga Guest
    0 Pėrgjigjet
    1033 Shikime
    Guest  Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
    Fri Oct 26, 2007 2:55 pm
  •  
    nga Guest
    0 Pėrgjigjet
    973 Shikime
    Guest  Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
    Thu Sep 13, 2007 7:48 pm
  •  
    nga Guest
    0 Pėrgjigjet
    916 Shikime
    Guest  Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
    Wed Sep 05, 2007 9:53 pm
  •  
    nga Guest
    0 Pėrgjigjet
    895 Shikime
    Guest  Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
    Sat Sep 01, 2007 8:59 pm
  •  
    nga Guest
    0 Pėrgjigjet
    939 Shikime
    Guest  Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
    Fri Aug 24, 2007 7:44 pm
  •  
    nga Guest
    0 Pėrgjigjet
    931 Shikime
    Guest  Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
    Mon Aug 20, 2007 4:49 pm
  •  
    nga sajmir_pasha
    1 Pėrgjigjet
    1242 Shikime
    sajmir_pasha Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
    Mon Jun 25, 2007 10:23 pm
 
 

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt

Administrator, Moderator

Drejtat e ktij Forumit:

Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Legjenda
  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • Global announcement Global announcement