Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UNĖ JAM E SHURDHėR

Shko poshtė

UNĖ JAM E SHURDHėR Empty UNĖ JAM E SHURDHėR

Mesazh nga Guest Thu Jan 17, 2008 12:45 pm

Njė djalė po pėrtypte ēamēakėz,kurse njė plakė aty pranė po e shiqonte.Pas pak plaka i tha:
-Kot mė flet biri im,unė nuk dėgjoj fare,sepse jam e shurdhėr!!

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi