Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DITA DHE NATA

Shko poshtė

DITA DHE NATA Empty DITA DHE NATA

Mesazh nga Guest Mon Oct 29, 2007 8:59 pm

Mėsuesi hyri nė klasė dhe pyeti:
-Kush di tė mė tregoj sa orė kanė dita dhe nata?
-Njėzet e dy zoteri mėsues-u pėrgjegj Goni!
-Pėrse?
-sepse pak mė parė ju z.mėsues na thatė se dita ėshtė shkurtuar pėr dy orė,-u pėrgjegj Goni!!!

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi