Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HARRIMI

Shko poshtė

HARRIMI Empty HARRIMI

Mesazh nga Guest Mon Feb 11, 2008 4:00 pm

E tėrė familja po udhėtonin nė tren,kur papritmas gruaja e shqetėsuar bėrtiti!
-E gjora unė!-Paskam harruar furnelėn elektrike ndezur dhe e tėrė shtėpia do tė digjet!
-Qetėsohu po i thotė burri:Shtėpia nuk do tė digjet,nga se tani po mė bie ndėrmend qėedhe unė paskam harruar ēezmėn hapur.!!!

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi