Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LOJA

Shko poshtė

LOJA Empty LOJA

Mesazh nga Guest prej Fri Aug 24, 2007 7:44 pm

Goni dhe Tina po qendronin ne kopsht.
-Goni,sa monotone kjo ndeje,a te luajm Tina se bashku?
-Tina,si te luajme?
-Goni,ta zeme:Luajme dashuri!
TINA;JO SEPSE MU PER KETE LOJE;MBRĖMĖ MĖ KA RRAHUR NĖNA!!!

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi