Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EKS-PIJANECI

Shko poshtė

EKS-PIJANECI Empty EKS-PIJANECI

Mesazh nga Guest Sat Sep 01, 2007 8:59 pm

Nje pijanec shkon te mjeku
Mjeku po e pyet:
-Pini gjate ju zoterinje?
-O ,ruana zot,une pi vetem eks,iu pergjegj pijaneci!!

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi