Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KĖNGĖ HUMORISTIKE

Shko poshtė

KĖNGĖ HUMORISTIKE Empty KĖNGĖ HUMORISTIKE

Mesazh nga Guest Tue Feb 19, 2008 3:06 pm

Babi mamine mashtron
babi mamin e mashtron
dhe nga puna po vonon
vjen nga puna,shkon n“kojshi
me njė zonjė ka rėnė n“dashuri
e bukur je e bukur
sa mirė po din me u strukur
do ti tregoj mamit
qė babain ma ke puthur.

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

KĖNGĖ HUMORISTIKE Empty Re: KĖNGĖ HUMORISTIKE

Mesazh nga Musafir Tue Feb 19, 2008 6:54 pm

pse ashtu vlla cakolli
kojshikja zemren ta mori
gruan nuk duhet me tradhtu
se shum shtrejt tani ke vlla me pagu

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

KĖNGĖ HUMORISTIKE Empty Re: KĖNGĖ HUMORISTIKE

Mesazh nga Guest Wed Feb 20, 2008 4:07 pm

motėr mos mė akuzo shumė
mė fal qė nuk isha mė heret
n“forum

dhe kojshiken e dua shumė

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

KĖNGĖ HUMORISTIKE Empty Re: KĖNGĖ HUMORISTIKE

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi