Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KAēIKU I PULĖS

Shko poshtė

KAēIKU I PULĖS Empty KAēIKU I PULĖS

Mesazh nga Guest prej Fri Oct 26, 2007 2:55 pm

Njė shqiptar nė mėrgim po i ankohet shokut tė vet,se gruan e ka shumė koprrace.
-Merre me mend,tėrė javėn mė jep tė ha vetėm kaqik pule!
-Bukur fort,ia kthen shoku,
-po,por ha ngai njejti kaēik....

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi