Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NJĖ GJYSMĖ ORE PRAPA

Shko poshtė

NJĖ GJYSMĖ ORE PRAPA Empty NJĖ GJYSMĖ ORE PRAPA

Mesazh nga Guest Mon Aug 20, 2007 4:49 pm

Goni lajmerohet te mjeku.
-Mjeku,urdheroni,prej nga qfare ankoni ju?
-Goni:Z,mjek kur zgjohem per nje gjysme ore nuk ndjehem mire!
-Mjeku:Atehere zgjohuni nje gjysme ore me vone!

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi