Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AMANETI

Shko poshtė

AMANETI Empty AMANETI

Mesazh nga Guest Wed Sep 05, 2007 9:53 pm

Dy pijanec po pinin se bashku ne nje tavoline te nje kafeneje.
Njeri nga pijanecet,po e pyet tjetrin:
-Me premto qe kur te vdes, do te ma ujisish varrin me raki per qdo dite.
-Po,po i thote pijaneci tjeter,por duate ndegjoj sa je gjalle,se me jep leje,qe rakine per ujitjen e varrit tend,njehere te e kaloj neper bubrek,pastaj te ta ujis varrin!!!

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi