Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ASNJĖ PIKĖ

Shko poshtė

ASNJĖ PIKĖ Empty ASNJĖ PIKĖ

Mesazh nga Guest Thu Sep 13, 2007 7:48 pm

Dy pijanec u takuan nė rrugė dhe po bisedonin;
-A ke ngrėnė sot mėngjez?-e pyeti njėri.
-Unė?Zot ruana,asnjė pikė,iu pėrgjegj tjetri!!

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi