Ora ėshtė Sun Jan 24, 2021 4:49 am

Poezi dhe sms Dashurie

 • Temat
  Pėrgjigjet
  Shikime
  Mesazhi i fundit
 •  
  1, 2nga Alba
  30 Pėrgjigjet
  9999 Shikime
  Morena Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Thu Apr 16, 2009 8:19 pm
 •  
  nga Naki
  8 Pėrgjigjet
  1592 Shikime
  Alba Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Wed Aug 13, 2008 2:04 am
 •  
  nga Alba
  16 Pėrgjigjet
  9999 Shikime
  Eugen Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sat Aug 09, 2008 4:47 pm
 •  
  nga ZEBRA
  3 Pėrgjigjet
  1933 Shikime
  Alba Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Jun 09, 2008 5:10 pm
 •  
  nga Naki
  5 Pėrgjigjet
  1467 Shikime
  gazola Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Tue Jun 03, 2008 12:05 am
 •  
  nga Guest
  4 Pėrgjigjet
  899 Shikime
  shabancakolli@yahoo.de Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sat Feb 23, 2008 9:38 pm
 •  
  nga T_3nt
  16 Pėrgjigjet
  4491 Shikime
  Guest  Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri Feb 22, 2008 2:44 pm
 •  
  nga Guest
  12 Pėrgjigjet
  1017 Shikime
  Guest  Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Dec 10, 2007 2:53 pm
 •  
  nga Guest
  0 Pėrgjigjet
  1087 Shikime
  Guest  Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Aug 20, 2007 4:44 pm
 

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt

Administrator, Moderator

Drejtat e ktij Forumit:

Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Legjenda
 • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
 • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
 • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
 • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
 • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
 • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
 • Lajmėrim Lajmėrim
 • Ngjitės Ngjitės
 • Global announcement Global announcement