Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prezantohuni ketu.......

+16
Lsailha
Annika
Shota
zymer
Alba
donarti
stine
Erza
blerta
Arlind Gashi
ZEBRA
Naki
T_3nt
sajmir_pasha
GISHTEZA
gazola
20 posters

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Morena Mon Jul 07, 2008 9:56 pm

Mos dilni nga tema hahahahahahahah hart
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga T_3nt Tue Jul 08, 2008 12:44 am

haha kush esht pa shkoll bre ,,ani kush po flet per katnart qe esht dhe vet,deri dje ka rujt lopt hahaa
T_3nt
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Eugen Thu Jul 31, 2008 11:29 pm

Pershendetje.un jam Eugeni,jam nga elb.dhe do njihemi dhe do flasim keshtu qe shpresojm te bejm ca gallat dhe tja kalojm mire. klm tgjitheve hart
Eugen
Eugen
V.I.P
V.I.P

Male
Numri i postimeve : 321
Age : 32
Localisation : albania
profesioni : verdhall haha
hobi : femrat
Reputation : 1
Points : 21
Registration date : 31/07/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga gazola Fri Aug 01, 2008 3:27 pm

Eugen mire se na vjen puc.
Uroj te kalosh mire midis nesh por pa i ngacmuar gocat e forumit se mesa shoh hobi yt qenkan femra Twisted Evil ,jo per gje por i kemi te gjitha te zena puc

_________________
Prezantohuni ketu....... - Faqe 4 I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Eugen Fri Aug 01, 2008 4:21 pm

te gjitha fare me po do dali ndonje bukurane per mua Very Happy
Eugen
Eugen
V.I.P
V.I.P

Male
Numri i postimeve : 321
Age : 32
Localisation : albania
profesioni : verdhall haha
hobi : femrat
Reputation : 1
Points : 21
Registration date : 31/07/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga gazola Fri Aug 01, 2008 4:29 pm

jo te gjitha fare jo por disa prej tyre jane mos

_________________
Prezantohuni ketu....... - Faqe 4 I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Alba Fri Aug 01, 2008 5:52 pm

Mirė se erdhe Eugen ,, tė uroj tė kalosh nje kohė sa mė tė bukur nė forum
Alba
Alba
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 102
Age : 37
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 17/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Annika Fri Aug 01, 2008 6:19 pm

Mire se vini Eugen
Annika
Annika

Female
Numri i postimeve : 183
Reputation : 0
Points : 3
Registration date : 17/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Eugen Fri Aug 01, 2008 11:25 pm

hej flm Annika flm Alba hart
Eugen
Eugen
V.I.P
V.I.P

Male
Numri i postimeve : 321
Age : 32
Localisation : albania
profesioni : verdhall haha
hobi : femrat
Reputation : 1
Points : 21
Registration date : 31/07/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Naki Fri Aug 01, 2008 11:29 pm

Laughing me pelqen hobi jot
Mire se vjen king

_________________
**No one is perfect me,too** !!!
Naki
Naki

Male
Numri i postimeve : 117
Localisation : Kosovė
profesioni : Basketbollist
hobi : Grat e Ndara nga Burri
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 23/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Eugen Fri Aug 01, 2008 11:32 pm

hahah mua me pelqen me sh prandaj e kam ven.hahah
pershendetje naki
Eugen
Eugen
V.I.P
V.I.P

Male
Numri i postimeve : 321
Age : 32
Localisation : albania
profesioni : verdhall haha
hobi : femrat
Reputation : 1
Points : 21
Registration date : 31/07/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Morena Sat Aug 02, 2008 12:30 pm

Eugen mire se erdhe ne mesin ton puc
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Eugen Mon Aug 04, 2008 2:52 am

o morena flm e shoh qe gjithmon ke qejf te jesh e fundit po perse keshtu ?
Eugen
Eugen
V.I.P
V.I.P

Male
Numri i postimeve : 321
Age : 32
Localisation : albania
profesioni : verdhall haha
hobi : femrat
Reputation : 1
Points : 21
Registration date : 31/07/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Morena Mon Aug 04, 2008 10:24 am

Sme kishte ardhur rradha mua puc
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga prima_dona Mon Aug 04, 2008 6:13 pm

Pershendetje
Jam Dona

Vije nga Prishtina
Profesioni Officere
Erdha ketu me ftesen e Nakit dhe ndoshta do ta gjej mikpritjen tuaj
prima_dona
prima_dona

Numri i postimeve : 2
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 04/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Eugen Mon Aug 04, 2008 7:15 pm

pershendtje dona mire se erdhe ne mesin tone. shpresoj mos te jesh kaq strike sa profesioni qe keni.
Eugen
Eugen
V.I.P
V.I.P

Male
Numri i postimeve : 321
Age : 32
Localisation : albania
profesioni : verdhall haha
hobi : femrat
Reputation : 1
Points : 21
Registration date : 31/07/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga gazola Mon Aug 04, 2008 9:04 pm

prima_dona shkruajti:Pershendetje
Jam Dona

Vije nga Prishtina
Profesioni Officere
Erdha ketu me ftesen e Nakit dhe ndoshta do ta gjej mikpritjen tuaj
Dona pershendetje te uroj mire se ardhjen dhe besoj dhe uroj ta kalosh sa me mire midis nesh Cool

_________________
Prezantohuni ketu....... - Faqe 4 I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Morena Tue Aug 05, 2008 12:05 pm

Dona mire se na erdhe argetime te kendeshem puc
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Alba Wed Aug 06, 2008 3:28 pm

prima_dona shkruajti:Pershendetje
Jam Dona

Vije nga Prishtina
Profesioni Officere
Erdha ketu me ftesen e Nakit dhe ndoshta do ta gjej mikpritjen tuaj

Mirė se erdhe prima_dona , kalofsh njė kohė sa mė tė bukur nė mesin tonė :)
Alba
Alba
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 102
Age : 37
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 17/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi