Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ketu mund te shkarkoni mp3

Shko poshtė

Akounti im Ketu mund te shkarkoni mp3

Mesazh nga gazola Tue Jun 26, 2007 9:51 pmEdituar pėr herė tė fundit nga nė Wed Jun 27, 2007 8:09 pm, edituar 1 herė gjithsej

_________________
Ketu mund te shkarkoni  mp3 I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Ketu mund te shkarkoni mp3

Mesazh nga gazola Wed Jun 27, 2007 5:45 pm

1.http://www.getupload.com/en/file/7739/Rebel-aka-Unikkatil---Vec-Edhe-Ni-Her-mp3.html

2. http://www.getupload.com/en/file/7740/Elvana-Gjata---Mames-mp3.html

3. http://www.getupload.com/en/file/7742/E-GJITH-BOTA-JEMI-2-mp3.html

4. http://www.getupload.com/en/file/7743/Zanfina-Ismajli--Ti-sdo-tia-dish-mp3.html

_________________
Ketu mund te shkarkoni  mp3 I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi