Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mos u fusni ketu!

5 posters

Shko poshtė

Mos u fusni ketu! Empty Mos u fusni ketu!

Mesazh nga Morena Sat Jul 05, 2008 8:29 pm

hanny Mos tani Evil kete kam per ty ..
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mos u fusni ketu! Empty Re: Mos u fusni ketu!

Mesazh nga T_3nt Sun Jul 06, 2008 2:36 am

kush hy ktu ka nje patellgjan te kalbun surratit Laughing
T_3nt
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mos u fusni ketu! Empty Re: Mos u fusni ketu!

Mesazh nga gazola Sun Jul 06, 2008 7:32 am

c'far mi t_3nt afro

_________________
Mos u fusni ketu! I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mos u fusni ketu! Empty Re: Mos u fusni ketu!

Mesazh nga Morena Sun Jul 06, 2008 10:02 pm

upsssssssssss mir qe u futa tani si dal Sad
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mos u fusni ketu! Empty Re: Mos u fusni ketu!

Mesazh nga gazola Tue Jul 08, 2008 10:50 pm

Kush do futet ketu do ti jap nje Evil

_________________
Mos u fusni ketu! I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mos u fusni ketu! Empty Re: Mos u fusni ketu!

Mesazh nga Morena Wed Jul 09, 2008 11:08 am

Sad mire mi mire pa dashje si bo dhe ti afro
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mos u fusni ketu! Empty Re: Mos u fusni ketu!

Mesazh nga Alba Sat Jul 12, 2008 2:52 pm

Ups c'dua ketu une, u ngaterrova :)

Vetem dajak paska ketu :P
Alba
Alba
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 102
Age : 37
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 17/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mos u fusni ketu! Empty Re: Mos u fusni ketu!

Mesazh nga Morena Sat Jul 12, 2008 10:36 pm

E pra mos e perserit mo se dajak kerkove Evil
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mos u fusni ketu! Empty Re: Mos u fusni ketu!

Mesazh nga sajmir_pasha Sat Jul 12, 2008 10:47 pm

Ups e hengri dhe trimi

_________________
Mos u fusni ketu! BlueGlitterStemRoseTE DUA JETA IME
sajmir_pasha
sajmir_pasha
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 196
Age : 39
Localisation : Rhodos_Greece
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mos u fusni ketu! Empty Re: Mos u fusni ketu!

Mesazh nga Morena Sun Jul 13, 2008 1:08 am

po ti je me i zgjut e Evil
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mos u fusni ketu! Empty Re: Mos u fusni ketu!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi