Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beni Kerkesat Tuaja Ketu!!!

Shko poshtė

Beni Kerkesat Tuaja Ketu!!! Empty Beni Kerkesat Tuaja Ketu!!!

Mesazh nga ENDRI18 Tue Dec 09, 2008 10:06 pm

Te Nderuar antare te riniashqiptare ne kete teme mund te beni kerkesat tuaj per cdo gje qe i  perket botes se gjere te internetit dhe informacionit,programe,muzike,serial,cracks,tutoriale,web design,ju webmastera pyesni per cdo gje te pakuptueshme dhe stafi do mundohet me patjeter tua plotesosje cdo kerkese tuajen.Faleminderit te gjitheve!!!
ENDRI18
ENDRI18

Male
Numri i postimeve : 49
Age : 110
Localisation : -Dashuria dhe enderrat- forum
profesioni : jam beb akoma :) lol
hobi : posting on forums
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi