Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PLANET TUAJA PER KETE VERE

+4
Lsailha
T_3nt
Alba
gazola
8 posters

Shko poshtė

PLANET TUAJA PER KETE VERE Empty PLANET TUAJA PER KETE VERE

Mesazh nga gazola Sat Jun 21, 2008 9:54 pm

Te nderuar anetar na tregoni planet tuaja per kete vere,ku do ti kaloni ditet tuaja te pushimeve.
Pse jo na sygjeroni ndonje vend te bukur per te kaluar ato pak dit pushimi mirpres mendimet dhe sygjerimet tuaja:rendeer:

_________________
PLANET TUAJA PER KETE VERE I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PLANET TUAJA PER KETE VERE Empty Re: PLANET TUAJA PER KETE VERE

Mesazh nga Alba Mon Jun 23, 2008 3:00 pm

Se kam vendosur akoma per kete vere :)


Por nese do i kalonit pushimet ne Shqiperi do keshilloja Saranden
Une isha vitin e kaluar dhe ishte me te vertete nje mrekulli ...
Alba
Alba
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 102
Age : 37
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 17/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PLANET TUAJA PER KETE VERE Empty Re: PLANET TUAJA PER KETE VERE

Mesazh nga T_3nt Mon Jun 23, 2008 3:07 pm

saranden e propozojn tgjith,dhe thon se cmimet jan me te favorshme,,uen se kam vendos akoma,,por shporesoj ne shqip
T_3nt
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PLANET TUAJA PER KETE VERE Empty Re: PLANET TUAJA PER KETE VERE

Mesazh nga Lsailha Mon Jun 23, 2008 3:43 pm

Nje turne ne bregdetin shiptar jam duke planifikuar, vecanerisht ne dy ishujt me te bukur te vendit tone ne Sarande e pastaj qytet e tjera.
Lsailha
Lsailha

Female
Numri i postimeve : 39
profesioni : Fshesaxhesh
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 20/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PLANET TUAJA PER KETE VERE Empty Re: PLANET TUAJA PER KETE VERE

Mesazh nga Naki Tue Jun 24, 2008 9:40 pm

Ne liqenin e Badovcit Kosove ku te vaj tjeter Sad

_________________
**No one is perfect me,too** !!!
Naki
Naki

Male
Numri i postimeve : 117
Localisation : Kosovė
profesioni : Basketbollist
hobi : Grat e Ndara nga Burri
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 23/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PLANET TUAJA PER KETE VERE Empty Re: PLANET TUAJA PER KETE VERE

Mesazh nga Musafir Tue Jun 24, 2008 11:49 pm

ne vendlindje ne Kosov dhe besoi 99%se do e takoi motrushen blinen


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PLANET TUAJA PER KETE VERE Empty Re: PLANET TUAJA PER KETE VERE

Mesazh nga Naki Wed Jun 25, 2008 4:13 pm

Sad Sad lumja blina

_________________
**No one is perfect me,too** !!!
Naki
Naki

Male
Numri i postimeve : 117
Localisation : Kosovė
profesioni : Basketbollist
hobi : Grat e Ndara nga Burri
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 23/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PLANET TUAJA PER KETE VERE Empty Re: PLANET TUAJA PER KETE VERE

Mesazh nga Musafir Wed Jun 25, 2008 6:49 pm

Naki shkruajti:Sad Sad lumja blina
si e meriton njeriu ashtu edhe e gjen se te bjen kah dera edhe nuk vjen tek ti

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PLANET TUAJA PER KETE VERE Empty Re: PLANET TUAJA PER KETE VERE

Mesazh nga sajmir_pasha Thu Jun 26, 2008 4:43 pm

T_3nt per mendimin tim shko ne vlore se eshte me bukur.

_________________
PLANET TUAJA PER KETE VERE BlueGlitterStemRoseTE DUA JETA IME
sajmir_pasha
sajmir_pasha
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 196
Age : 39
Localisation : Rhodos_Greece
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PLANET TUAJA PER KETE VERE Empty Re: PLANET TUAJA PER KETE VERE

Mesazh nga ENDRI18 Thu Jun 26, 2008 5:55 pm

Un Mendoj te iki njeher andej nga sr,po sdo rrijsha ne nje vend,vlora do ishte perfekte edhe pse skena shum koh per pushime sivjet Sad
ENDRI18
ENDRI18

Male
Numri i postimeve : 49
Age : 110
Localisation : -Dashuria dhe enderrat- forum
profesioni : jam beb akoma :) lol
hobi : posting on forums
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PLANET TUAJA PER KETE VERE Empty Re: PLANET TUAJA PER KETE VERE

Mesazh nga Morena Mon Jun 30, 2008 12:09 pm

Ketu nuk ka ishull me te bukur se Korfuzi Surprised nuk ka


Edituar pėr herė tė fundit nga Morena nė Mon Jun 30, 2008 12:12 pm, edituar 1 herė gjithsej
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PLANET TUAJA PER KETE VERE Empty Re: PLANET TUAJA PER KETE VERE

Mesazh nga Morena Mon Jun 30, 2008 12:11 pm

Naki shkruajti:Sad Sad lumja blina
Pse merzitesh ti aty e ke Blinen Basketball
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PLANET TUAJA PER KETE VERE Empty Re: PLANET TUAJA PER KETE VERE

Mesazh nga sajmir_pasha Sat Jul 12, 2008 10:40 pm

Morena shkruajti:Ketu nuk ka ishull me te bukur se Korfuzi Surprised nuk ka

Ka Morena ka eshte rodosi shume ishull i bukur

_________________
PLANET TUAJA PER KETE VERE BlueGlitterStemRoseTE DUA JETA IME
sajmir_pasha
sajmir_pasha
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 196
Age : 39
Localisation : Rhodos_Greece
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PLANET TUAJA PER KETE VERE Empty Re: PLANET TUAJA PER KETE VERE

Mesazh nga Morena Sun Jul 13, 2008 1:23 am

sajmir_pasha shkruajti:
Morena shkruajti:Ketu nuk ka ishull me te bukur se Korfuzi Surprised nuk ka

Ka Morena ka eshte rodosi shume ishull i bukur
po dhe mikonos po ashtu ,paros.....
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PLANET TUAJA PER KETE VERE Empty Re: PLANET TUAJA PER KETE VERE

Mesazh nga Musafir Sun Jul 13, 2008 4:58 pm

ne Kosov por erdh gati koha Surprised


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PLANET TUAJA PER KETE VERE Empty Re: PLANET TUAJA PER KETE VERE

Mesazh nga Naki Tue Jul 15, 2008 4:21 pm

Pallma De Mallorca me Razen :rabbit:

_________________
**No one is perfect me,too** !!!
Naki
Naki

Male
Numri i postimeve : 117
Localisation : Kosovė
profesioni : Basketbollist
hobi : Grat e Ndara nga Burri
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 23/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PLANET TUAJA PER KETE VERE Empty Re: PLANET TUAJA PER KETE VERE

Mesazh nga Morena Tue Jul 15, 2008 5:44 pm

hahahahahah skam plane
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PLANET TUAJA PER KETE VERE Empty Re: PLANET TUAJA PER KETE VERE

Mesazh nga Musafir Tue Jul 15, 2008 7:47 pm

ne Kosov ja erdh koha gati Surprised


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PLANET TUAJA PER KETE VERE Empty Re: PLANET TUAJA PER KETE VERE

Mesazh nga Vizitor Fri Apr 03, 2009 11:33 am

me kishte pelqy ti kaloj ne shkoder,por nuk kam mundesi e keshu do ti kaloj ne milano.
ke noia Sad

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PLANET TUAJA PER KETE VERE Empty Re: PLANET TUAJA PER KETE VERE

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi