Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

C'mendim keni per kete Forum?

+3
blerta
T_3nt
gazola
7 posters

Shko poshtė

C'mendim keni per kete Forum? Empty C'mendim keni per kete Forum?

Mesazh nga gazola Sat Jun 23, 2007 11:49 pm

Cmendim keni per kete forum?
Ju lutem votoni dhe jepni mendimin tuaj.

_________________
C'mendim keni per kete Forum? I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

C'mendim keni per kete Forum? Empty Re: C'mendim keni per kete Forum?

Mesazh nga T_3nt Sun Jun 24, 2007 8:10 pm

i bukur jo keq,,shtrige me pelqeka :P
T_3nt
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

C'mendim keni per kete Forum? Empty Re: C'mendim keni per kete Forum?

Mesazh nga gazola Sun Jun 24, 2007 9:20 pm

faleminderit zemer me ndihmen tende do behet me mire.

_________________
C'mendim keni per kete Forum? I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

C'mendim keni per kete Forum? Empty Re: C'mendim keni per kete Forum?

Mesazh nga blerta Sun Jul 08, 2007 1:48 am

C'mendim keni per kete Forum? Congratulations_general_0618_1
blerta
blerta

Female
Numri i postimeve : 24
Localisation : london
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 05/07/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

C'mendim keni per kete Forum? Empty Re: C'mendim keni per kete Forum?

Mesazh nga blerta Sun Jul 08, 2007 1:50 am

To see the Flash eCard,
please click the Image below or click here.Recipient's Name


C'mendim keni per kete Forum? 060104_ecA2_pre
Sender
blerta
blerta

Female
Numri i postimeve : 24
Localisation : london
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 05/07/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

C'mendim keni per kete Forum? Empty Re: C'mendim keni per kete Forum?

Mesazh nga blerta Sun Jul 08, 2007 1:52 am

urime per forumin
I APPRECIATE YOU!
C'mendim keni per kete Forum? 020302than_1
nga blerta
blerta
blerta

Female
Numri i postimeve : 24
Localisation : london
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 05/07/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

C'mendim keni per kete Forum? Empty C'mendim keni per kete Forum?

Mesazh nga stine Mon Jul 16, 2007 11:51 pm

super gazola me ty ne krye nuk ka si te jete ndryshe yllo

stine

Male
Numri i postimeve : 6
Age : 38
Localisation : gjithandej jom
profesioni : biznez "MOBILERI CURRI"
hobi : gjithcka
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 16/07/2007

http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

C'mendim keni per kete Forum? Empty Re: C'mendim keni per kete Forum?

Mesazh nga Musafir Mon Mar 03, 2008 9:08 am

forumi esht si ma se miri vetem se duhet ta ket perkrahjen ton qe te shkruajm me shum


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

C'mendim keni per kete Forum? Empty Re: C'mendim keni per kete Forum?

Mesazh nga ZEBRA Thu Mar 27, 2008 10:56 pm

gurbetqarja shkruajti:
forumi esht si ma se miri vetem se duhet ta ket perkrahjen ton qe te shkruajm me shum


verte ashtu edhe nji gje duhet me bo me shum rekllam nga ne te gjith qe jemi ketu antar qe te jemi sa me shum ashtu si cdo kundi ku ka shum shqiponja besoj se do te reagoni dhe do (sjelim) na sjellni shoqeri ende ma shum

ZEBRA
ZEBRA

Male
Numri i postimeve : 50
Age : 39
Localisation : wien
profesioni : pc ware
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

C'mendim keni per kete Forum? Empty Re: C'mendim keni per kete Forum?

Mesazh nga T_3nt Wed Jun 18, 2008 2:53 pm

tani duket me bukur :)
T_3nt
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

C'mendim keni per kete Forum? Empty Re: C'mendim keni per kete Forum?

Mesazh nga Lsailha Fri Jun 20, 2008 3:03 pm

Eshte, shume ngrohte ketu.
Urime te perzemerta!
Lsailha
Lsailha

Female
Numri i postimeve : 39
profesioni : Fshesaxhesh
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 20/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

C'mendim keni per kete Forum? Empty Re: C'mendim keni per kete Forum?

Mesazh nga Eugen Fri Apr 17, 2009 8:02 pm

kot
Eugen
Eugen
V.I.P
V.I.P

Male
Numri i postimeve : 321
Age : 32
Localisation : albania
profesioni : verdhall haha
hobi : femrat
Reputation : 1
Points : 21
Registration date : 31/07/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

C'mendim keni per kete Forum? Empty Re: C'mendim keni per kete Forum?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi