Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kush te mungon ne kete cast...!?

+7
artani
Eugen
sajmir_pasha
Lsailha
Morena
gazola
ZEBRA
11 posters

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Kush te mungon ne kete cast...!? Empty Kush te mungon ne kete cast...!?

Mesazh nga ZEBRA Fri Jun 29, 2007 12:36 am

une per momentin ndijem mir i qet dhe ndegjoj muzik te lehet cheers
ZEBRA
ZEBRA

Male
Numri i postimeve : 50
Age : 38
Localisation : wien
profesioni : pc ware
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush te mungon ne kete cast...!? Empty Re: Kush te mungon ne kete cast...!?

Mesazh nga gazola Fri Jun 29, 2007 2:29 pm

Njeriu i zemres jo vetem tani por ne cdo moment te dites :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

_________________
Kush te mungon ne kete cast...!? I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush te mungon ne kete cast...!? Empty Re: Kush te mungon ne kete cast...!?

Mesazh nga ZEBRA Fri Jun 29, 2007 9:58 pm

ME MUNGON AJO QE DIN TE GEZOJ ZEMREN TIME POR EDHE ZEMERN E VETE... AJO ME MUGON QE DIN TE JETOJ NE KET BOT, QE NA KA DHURUAR ZOTI I MADHERUAR ...
ZEBRA
ZEBRA

Male
Numri i postimeve : 50
Age : 38
Localisation : wien
profesioni : pc ware
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush te mungon ne kete cast...!? Empty Re: Kush te mungon ne kete cast...!?

Mesazh nga gazola Thu Jul 05, 2007 8:58 pm

Me mungon freskia e detiti hanny dhe perqafimi i njeriut te zemres Cool

_________________
Kush te mungon ne kete cast...!? I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush te mungon ne kete cast...!? Empty Re: Kush te mungon ne kete cast...!?

Mesazh nga ZEBRA Sat Jul 07, 2007 10:39 am

me mungon ajo qe me bente te lumtur ne oret e mengjesit cdoher ma qite gjumin e une e mbajsha ne oret e vona nuk shkonte te fleje deri ne oret e vona...

nuk e di pse nuk kethehet apet ajo koh
ah bre zot! pse nuk vjen apet ajo kohe kur zemra ime e ndjente at lumturi thell ne zemer kur cdo gje ishte ashtu si donte ZEMRA ...

me mungon ajo me mungon zemra ah ta di se ajo esht e lumtur ne ket moment do te pajtoesha edhe une me zemren e saj edhe pse ajo sesht ne afersin time!!!
___________
[img:c27a]http://www.binaki1.8m.net/images/karnik[1].jpg[/img:c27a]
ZEBRA
ZEBRA

Male
Numri i postimeve : 50
Age : 38
Localisation : wien
profesioni : pc ware
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush te mungon ne kete cast...!? Empty Re: Kush te mungon ne kete cast...!?

Mesazh nga Guest Fri Nov 02, 2007 1:11 pm

Po qka nuk na mungon ne shqiptarėve?

Tani kur po postoj nė forum mė mungonit ju tė gjithė,isha krejt vetėm
Ju KAM SHARė;POR NUK TREGOJ QKa,iiiiiiihaaaaa,shaka,mė mungoni gjithė,por ejani.

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush te mungon ne kete cast...!? Empty Re: Kush te mungon ne kete cast...!?

Mesazh nga Guest Tue Nov 13, 2007 10:46 am

nuk e di,unė nuk po i njoh anėtarėt e forumit kėtu,por saherė hy nė linjė,mė mungojnė tė gjithė,dmth,jasm vetėm.Ky forum meriton mė shumė,ju lutemi pėr bashkėpunim,le tė bėjmė kėtė forum shembėlltyrė.
Pėrshėndetje tė gjithėve.

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush te mungon ne kete cast...!? Empty Re: Kush te mungon ne kete cast...!?

Mesazh nga Morena Tue Aug 05, 2008 12:09 pm

Njoni....
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush te mungon ne kete cast...!? Empty Re: Kush te mungon ne kete cast...!?

Mesazh nga gazola Tue Aug 05, 2008 2:55 pm

familja ime qe eshte larg sad

_________________
Kush te mungon ne kete cast...!? I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush te mungon ne kete cast...!? Empty Re: Kush te mungon ne kete cast...!?

Mesazh nga Lsailha Tue Aug 05, 2008 4:04 pm

Lai ime
Lsailha
Lsailha

Female
Numri i postimeve : 39
profesioni : Fshesaxhesh
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 20/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush te mungon ne kete cast...!? Empty Re: Kush te mungon ne kete cast...!?

Mesazh nga sajmir_pasha Tue Aug 05, 2008 5:34 pm

Njona

_________________
Kush te mungon ne kete cast...!? BlueGlitterStemRoseTE DUA JETA IME
sajmir_pasha
sajmir_pasha
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 196
Age : 38
Localisation : Rhodos_Greece
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush te mungon ne kete cast...!? Empty Re: Kush te mungon ne kete cast...!?

Mesazh nga Morena Tue Aug 05, 2008 11:00 pm

Tani asnjeri vallaj Twisted Evil
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush te mungon ne kete cast...!? Empty Re: Kush te mungon ne kete cast...!?

Mesazh nga Eugen Wed Aug 06, 2008 12:37 am

mua me mungon sh morena se e kam kuptuar sh mire qe ajo eshte merzitur dhe ndjehem ne faj kur mendoj se e kam merzitur.
shiko morena mos e mer per keq kete ok se nk kam asgje me ty ok. se mos mendon ndonje gje.ok thjesh me peqeve te beja shaka kjo eshte ok .naten tani
Eugen
Eugen
V.I.P
V.I.P

Male
Numri i postimeve : 321
Age : 32
Localisation : albania
profesioni : verdhall haha
hobi : femrat
Reputation : 1
Points : 21
Registration date : 31/07/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush te mungon ne kete cast...!? Empty Re: Kush te mungon ne kete cast...!?

Mesazh nga Morena Wed Aug 06, 2008 11:30 am

Eugen shkruajti:mua me mungon sh morena se e kam kuptuar sh mire qe ajo eshte merzitur dhe ndjehem ne faj kur mendoj se e kam merzitur.
shiko morena mos e mer per keq kete ok se nk kam asgje me ty ok. se mos mendon ndonje gje.ok thjesh me peqeve te beja shaka kjo eshte ok .naten tani
Eugen nese jam merzitur nuk ka te bej fare me ty kjo gje .Ne thjesht bejm shaka ketu ok .Cool
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush te mungon ne kete cast...!? Empty Re: Kush te mungon ne kete cast...!?

Mesazh nga gazola Wed Aug 06, 2008 1:01 pm

Morena shkruajti:
Eugen shkruajti:mua me mungon sh morena se e kam kuptuar sh mire qe ajo eshte merzitur dhe ndjehem ne faj kur mendoj se e kam merzitur.
shiko morena mos e mer per keq kete ok se nk kam asgje me ty ok. se mos mendon ndonje gje.ok thjesh me peqeve te beja shaka kjo eshte ok .naten tani
Eugen nese jam merzitur nuk ka te bej fare me ty kjo gje .Ne thjesht bejm shaka ketu ok .Cool
Sa te mire qe jeni heheheheh ,hani ju hani se ju jep Jeta juve hehehehhe sa te mire qe jeni Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Kush te mungon ne kete cast...!? I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush te mungon ne kete cast...!? Empty Re: Kush te mungon ne kete cast...!?

Mesazh nga Lsailha Wed Aug 06, 2008 2:00 pm

Nje makine me te shpejte llogaritese
Lsailha
Lsailha

Female
Numri i postimeve : 39
profesioni : Fshesaxhesh
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 20/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush te mungon ne kete cast...!? Empty Re: Kush te mungon ne kete cast...!?

Mesazh nga Morena Wed Aug 06, 2008 5:15 pm

Eugeni me shakat e tij
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush te mungon ne kete cast...!? Empty Re: Kush te mungon ne kete cast...!?

Mesazh nga gazola Wed Aug 06, 2008 5:31 pm

Familja sad dhe Sajmiri qe akoma nuk ka ardhur nga puna Sad

_________________
Kush te mungon ne kete cast...!? I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush te mungon ne kete cast...!? Empty Re: Kush te mungon ne kete cast...!?

Mesazh nga artani Wed Aug 06, 2008 9:05 pm

mua askush preveē se NANA e MADHE SHQIPERI
artani
artani

Numri i postimeve : 64
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush te mungon ne kete cast...!? Empty Re: Kush te mungon ne kete cast...!?

Mesazh nga Morena Thu Aug 07, 2008 1:06 pm

Deshira per te harruar !!!
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush te mungon ne kete cast...!? Empty Re: Kush te mungon ne kete cast...!?

Mesazh nga Naki Thu Aug 07, 2008 1:43 pm

Nje pako Mrlboro Lights se 2 sot i bera harakiri

_________________
**No one is perfect me,too** !!!
Naki
Naki

Male
Numri i postimeve : 117
Localisation : Kosovė
profesioni : Basketbollist
hobi : Grat e Ndara nga Burri
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 23/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush te mungon ne kete cast...!? Empty Re: Kush te mungon ne kete cast...!?

Mesazh nga Morena Thu Aug 07, 2008 2:15 pm

Naki shkruajti:Nje pako Mrlboro Lights se 2 sot i bera harakiri


Kush te mungon ne kete cast...!? MarlboroKids

Taman per ty qe je beb !
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush te mungon ne kete cast...!? Empty Re: Kush te mungon ne kete cast...!?

Mesazh nga gazola Thu Aug 07, 2008 3:03 pm

Morena shkruajti:
Naki shkruajti:Nje pako Mrlboro Lights se 2 sot i bera harakiri


Kush te mungon ne kete cast...!? MarlboroKids

Taman per ty qe je beb !

Uuuuaaaaaaaaaaa e pa durueshme kjo e fundit,Naki vrite mo c'pret Evil Evil Evil Evil Evil


mua nuk me mungon asgje Sad

_________________
Kush te mungon ne kete cast...!? I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush te mungon ne kete cast...!? Empty Re: Kush te mungon ne kete cast...!?

Mesazh nga Morena Thu Aug 07, 2008 3:09 pm

ciga
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush te mungon ne kete cast...!? Empty Re: Kush te mungon ne kete cast...!?

Mesazh nga Naki Thu Aug 07, 2008 3:28 pm

A mendoni ju po te mos kishte qene Laura e dashura e Petrarkes do lente ai duhanin apo do vazhdonte tere jeten ti shkruante sonete?
Me mungon vetem nje kuti Marlboro tani ......

_________________
**No one is perfect me,too** !!!
Naki
Naki

Male
Numri i postimeve : 117
Localisation : Kosovė
profesioni : Basketbollist
hobi : Grat e Ndara nga Burri
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 23/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush te mungon ne kete cast...!? Empty Re: Kush te mungon ne kete cast...!?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi