Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ketu mund te ankoheni :):):)

+4
Shota
blerta
stine
gazola
8 posters

Shko poshtė

Akounti im Ketu mund te ankoheni :):):)

Mesazh nga gazola Sat Jun 23, 2007 11:13 pm

Ketu mund te shkruani cdo ankese dhe cdo sygjerim per forumin.

:):):):):):):):):) uroj te mos kete asnje ankese...
sa per sygjerimet i pres me kenaqesi :) Wink

_________________
Ketu mund te ankoheni :):):) I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Ketu mund te ankoheni :):):)

Mesazh nga stine Tue Jul 17, 2007 10:40 pm

ku ka ankesa per kete forum ky eshte forum i mrekullueshem.me mire hiqe fare kete teme :roll: une per veten time jam Very Happy per kete forum

stine

Male
Numri i postimeve : 6
Age : 38
Localisation : gjithandej jom
profesioni : biznez "MOBILERI CURRI"
hobi : gjithcka
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 16/07/2007

http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Ketu mund te ankoheni :):):)

Mesazh nga blerta Sat Sep 08, 2007 3:50 pm

hahahaha stine me behet qejfi qe je:D
te pershendes:puc
blerta
blerta

Female
Numri i postimeve : 24
Localisation : london
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 05/07/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Ketu mund te ankoheni :):):)

Mesazh nga Guest Sat Sep 08, 2007 8:58 pm

Ti dhe une
une dhe ti
nuk jem tjeter
jemi nje.

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Ketu mund te ankoheni :):):)

Mesazh nga Guest Sun Nov 11, 2007 7:13 pm

E dua kėtė forum tė mirė
pėr ėndėrrat pėr dashurinė
sepse e urrej vetminė
mė duket si barrė nė shpinė
e iftoj tė gjithė shoqėrinė
kėtu mė shpesh tė vijnė
kur tė kthehem herėn tjetėr
ju lutem mosmė leni vetėm
se nga heshtja e vetmia
humbė kuptimin dashuria
shumė mė shpejt tė zė pleqėria
eni tė ndjehemi tė ri
nė kėtė forum plot dashuri.

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Ketu mund te ankoheni :):):)

Mesazh nga Shota Tue Jun 17, 2008 2:37 pm

Une kam nje ankese pse e ke bere ket forum kaq te bukur hart
Shota
Shota

Numri i postimeve : 5
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 17/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Ketu mund te ankoheni :):):)

Mesazh nga gazola Tue Jun 17, 2008 2:38 pm

hahhaha ndersa une kur pash postimin mendova sapo u rregjistrove Shota qe tani ke ankesa Like a Star @ heaven

_________________
Ketu mund te ankoheni :):):) I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Ketu mund te ankoheni :):):)

Mesazh nga Naki Tue Jun 17, 2008 5:34 pm

Une kam ankesa kjo tahmaqare kurr njeher nje gote uje sna dha se lere me kafe apo ndonje birre

_________________
**No one is perfect me,too** !!!
Naki
Naki

Male
Numri i postimeve : 117
Localisation : Kosovė
profesioni : Basketbollist
hobi : Grat e Ndara nga Burri
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 23/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Ketu mund te ankoheni :):):)

Mesazh nga gazola Tue Jun 17, 2008 5:37 pm

mir une qe nuk ta dhash e nuk ta dhash nje got uje po ti cfare ke harruar ? prandaj mos thuaj asnje fjale se kam 2 flete me ankesa une per ty hahahahh.dreken darken kur do e lem per ta hanger?????????

_________________
Ketu mund te ankoheni :):):) I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Ketu mund te ankoheni :):):)

Mesazh nga Naki Tue Jun 17, 2008 5:42 pm

Hahahahahahaa ta tregoj nje perralle une ty.
Njeher nje lepur ne nje acar te madhe ishte strukur ne debore dhe enderronte se po hante lakra ke kopshti i fshatit dhe keshtu duke enderruar kishte kaluar dimrin i gjori mbase nje dite do ha ate dreke o darke po mos ja hudh cekun sajmirit

_________________
**No one is perfect me,too** !!!
Naki
Naki

Male
Numri i postimeve : 117
Localisation : Kosovė
profesioni : Basketbollist
hobi : Grat e Ndara nga Burri
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 23/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Ketu mund te ankoheni :):):)

Mesazh nga gazola Tue Jun 17, 2008 5:43 pm

hahahhah une ty do te vras cyclops

_________________
Ketu mund te ankoheni :):):) I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Ketu mund te ankoheni :):):)

Mesazh nga Shota Wed Jun 18, 2008 2:32 pm

Naki shkruajti:Une kam ankesa kjo tahmaqare kurr njeher nje gote uje sna dha se lere me kafe apo ndonje birre
hahahahahahahaaa um shurdhofsh ti sa i poshter je po ti kur e jepe nje dreke apo darke
Shota
Shota

Numri i postimeve : 5
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 17/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Ketu mund te ankoheni :):):)

Mesazh nga T_3nt Wed Jun 18, 2008 2:49 pm

i kam hargju ankesat ne msn :)
T_3nt
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Ketu mund te ankoheni :):):)

Mesazh nga Eugen Fri Apr 17, 2009 7:42 pm

me behet qefi qe thoni qe eshte shum i bukur . i mrekullueshem, apo ku ta di un lavderime te tjera . po nuk eshte puna per lavderime eshte ke ankesat dhe sygjerimet.

prsh un nuk e kuptoj fare. me duket me mire ai i pari .ishte me i thjesht . gjithsesi urime qe vazhdon ta rregullosh.
kiss sea & ty
Eugen
Eugen
V.I.P
V.I.P

Male
Numri i postimeve : 321
Age : 32
Localisation : albania
profesioni : verdhall haha
hobi : femrat
Reputation : 1
Points : 21
Registration date : 31/07/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Ketu mund te ankoheni :):):)

Mesazh nga Morena Sat Apr 18, 2009 9:12 pm

S'kam ankesa!
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Ketu mund te ankoheni :):):)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi