Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Perpara se te postosh kengen lexo ketu........

Shko poshtė

Akounti im Perpara se te postosh kengen lexo ketu........

Mesazh nga gazola Tue Jun 26, 2007 10:00 pm

Per te gjith ato, te cilat kan deshire te postojne muzik duhet te ndjekin keto hapa.........
1. Nuk lejohen lloj reklamash per faqe te tjera!
Ne te kundert do ndeshkohen me mos pranimin me ne forum.
2. Duhet te jet kenga e futur ne internet (upload)
3. keshtu mund ta vendosni
[url= linku kenges] Emri Kenges Emri i kengetarit [/url]
(linku kenges esht ajo ku e ke bo upload)
4. Kenget duhet te jen ne gjuhen shqipe!
Ju faleminderit per mirkuptimin me respekt Gazola

_________________
Perpara se te postosh kengen lexo ketu........ I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi