Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prezantohuni ketu.......

+16
Lsailha
Annika
Shota
zymer
Alba
donarti
stine
Erza
blerta
Arlind Gashi
ZEBRA
Naki
T_3nt
sajmir_pasha
GISHTEZA
gazola
20 posters

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga gazola Wed Jun 04, 2008 1:19 pm

Pershendetje Zymer te uroj mire se ardhje mes nesh.
kalofsh mire

_________________
Prezantohuni ketu....... - Faqe 2 I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Musafir Fri Jun 06, 2008 9:43 am

pershendetje i nderuari Zymer mir se ke ardh ne mesin ton besoi se do te kalojm si ma se miri te gjith se bashku


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Shota Tue Jun 17, 2008 2:34 pm

Mire se ju gjeta,
Jam Shota
Kosovare
me profesion officere policie
vendndodhja Vushtrri - Kosovė
Shota
Shota

Numri i postimeve : 5
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 17/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga gazola Tue Jun 17, 2008 2:36 pm

Mire se na erdhe Shota uroj qe te kalosh mire mesnesh Cool

_________________
Prezantohuni ketu....... - Faqe 2 I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Naki Tue Jun 17, 2008 5:38 pm

Shota shkruajti:Mire se ju gjeta,
Jam Shota
Kosovare
me profesion officere policie
vendndodhja Vushtrri - Kosovė
a edhe ketu erdhe eeeeeee ku e ki surratin se keshtu spo me mbush hiq syrin... hajde mbasi paske ardhur mire se erdhe po mos prit as kafe e as gje pije tjeter se shefja eshte tahmaqare Sad

_________________
**No one is perfect me,too** !!!
Naki
Naki

Male
Numri i postimeve : 117
Localisation : Kosovė
profesioni : Basketbollist
hobi : Grat e Ndara nga Burri
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 23/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga gazola Tue Jun 17, 2008 5:42 pm

me felliqe fare me bere te keqe me bere ej kafe edhe uje nuk kam po ju qeras me caj po kini kujdes se digjeni se eshte pak i nxehte.prit ta provoj nje here vet une geek eeeee i mir qenka hajt ju befte mire

_________________
Prezantohuni ketu....... - Faqe 2 I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Naki Tue Jun 17, 2008 5:44 pm

Hahahahahahah sa kom qesh ma kujtove hallen Nazli kur isha i vogel krejt aerokremin ma hante ajo duke me lemuar ne koke dhe me thonete "prit zogi i halles ta kerkon halla ihere se mos po te ben dem je i vogel akoma dhe mashallah e ka pasur nje dore si basketbollisti dy here fuste gishtin shkonte aerkrema.

_________________
**No one is perfect me,too** !!!
Naki
Naki

Male
Numri i postimeve : 117
Localisation : Kosovė
profesioni : Basketbollist
hobi : Grat e Ndara nga Burri
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 23/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga gazola Tue Jun 17, 2008 5:47 pm

hahahhahahahahhaha mesiguri kjo duhet te jete halla Basketball

_________________
Prezantohuni ketu....... - Faqe 2 I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Annika Tue Jun 17, 2008 8:53 pm

Mirėmbrėma. Unė jam Annika nga Suedi. Unė nuk flas shqip mirė. Unė pėrpiqem mesoj shqip. Shpresoj ju nderuar motrushes dhe vėllezėr ne forumi Dashuria dhe Ėndrrat kuptoj nė mua pėrpiqem shkruaj shqip. Une flet suedisht dhe anglisht mirė, flet shqip fare pak.

Profesion: Infermiere nė operacion kirurgjik
Hobi: Basketboll, volejboll, tė luaj nė piano, shktuaj poezi e tė tjera.

Nga Annika
Annika
Annika

Female
Numri i postimeve : 183
Reputation : 0
Points : 3
Registration date : 17/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga gazola Tue Jun 17, 2008 9:19 pm

mirmbrema dhe te uroj per shkrimin qe ke bere Annika

_________________
Prezantohuni ketu....... - Faqe 2 I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Alba Thu Jun 19, 2008 8:07 pm

Shota & Annika , mirė se erdhėt , ju uroj tė kaloni caste tė kėndshme flower
Alba
Alba
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 102
Age : 37
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 17/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Annika Thu Jun 19, 2008 10:59 pm

ju falemenderit shume Gazola & Alba :idea:
Annika
Annika

Female
Numri i postimeve : 183
Reputation : 0
Points : 3
Registration date : 17/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Lsailha Fri Jun 20, 2008 2:57 pm

Thjesht, Lsailha
Lsailha
Lsailha

Female
Numri i postimeve : 39
profesioni : Fshesaxhesh
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 20/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga gazola Fri Jun 20, 2008 3:02 pm

mire se erdhe Lsailha :)

_________________
Prezantohuni ketu....... - Faqe 2 I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Alba Mon Jun 23, 2008 2:58 pm

Lsailha shkruajti:Thjesht, Lsailha


Prezantohuni ketu....... - Faqe 2 Welcom10
Alba
Alba
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 102
Age : 37
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 17/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga T_3nt Mon Jun 23, 2008 3:33 pm

Lsailha shkruajti:Thjesht, Lsailha

:) :) :) :) :)
T_3nt
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Lsailha Mon Jun 23, 2008 3:38 pm

Faleminderit per pritjen e ngrohte.
Lsailha
Lsailha

Female
Numri i postimeve : 39
profesioni : Fshesaxhesh
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 20/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Musafir Tue Jun 24, 2008 7:19 pm

mir se keni ardhur motrushet e mia Shota dhe Annika ju uroi te kaloni si ma se miri


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Annika Wed Jun 25, 2008 10:20 pm

Flm gurbetqarja
Annika
Annika

Female
Numri i postimeve : 183
Reputation : 0
Points : 3
Registration date : 17/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga vesa Thu Jun 26, 2008 8:35 am

pershendetje dhe mir se ju gjeta
vesa
vesa

Numri i postimeve : 41
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga gazola Thu Jun 26, 2008 4:39 pm

Pershendetje dhe mire se na erdhe.
Kalofsh mire midis nesh

_________________
Prezantohuni ketu....... - Faqe 2 I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Alba Thu Jun 26, 2008 10:02 pm

vesa shkruajti:pershendetje dhe mir se ju gjeta

Mirė se erdhe Vesa!
Alba
Alba
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 102
Age : 37
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 17/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga vesa Fri Jun 27, 2008 9:34 am

Alba shkruajti:
vesa shkruajti:pershendetje dhe mir se ju gjeta

Mirė se erdhe Vesa!

Mir se te gjeta Alba puc flm shum per pershendetjen Alba
vesa
vesa

Numri i postimeve : 41
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga T_3nt Fri Jun 27, 2008 1:03 pm

mire se erdhe vesa
T_3nt
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga vesa Fri Jun 27, 2008 1:34 pm

T_3nt shkruajti:mire se erdhe vesa

mir se te gjeta : T_3nt puc
vesa
vesa

Numri i postimeve : 41
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Prezantohuni ketu.......

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi