Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales!

+3
gazola
T_3nt
Alba
7 posters

Shko poshtė

Kush mendoni se e fiton Euro 2008?

Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales! F_030%Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales! F_03 0% 
[ 0 ]
Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales! F_0320%Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales! F_03 20% 
[ 1 ]
Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales! F_030%Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales! F_03 0% 
[ 0 ]
Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales! F_0340%Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales! F_03 40% 
[ 2 ]
Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales! F_030%Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales! F_03 0% 
[ 0 ]
Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales! F_030%Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales! F_03 0% 
[ 0 ]
Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales! F_0320%Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales! F_03 20% 
[ 1 ]
Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales! F_0320%Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales! F_03 20% 
[ 1 ]
 
Totali i votave : 5
 
 
Poll closed

Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales! Empty Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales!

Mesazh nga Alba Thu Jun 19, 2008 8:51 pm


Kėtė muaj po zhvillohet kampionati europian i futbollit..

Ekipet qė kan hyrė nė ēerek finale janė:

1. Hollande
2. Itali
3. Croaci
4. Gjermani
5. Portugal
6. Turqi
7. Spanje
8. Rusi


Jepni mendimin tuaj dhe votoni te sondazhi pėr ekipin tuaj tė preferuar!!


Alba
Alba
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 102
Age : 37
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 17/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales! Empty Re: Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales!

Mesazh nga T_3nt Fri Jun 20, 2008 10:28 am

Gjermania shkoj ne gjysem finale,

ket vit o do fitoj Gjermania :)

Ose Holanda Sad
T_3nt
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales! Empty Re: Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales!

Mesazh nga Alba Mon Jun 23, 2008 3:08 pm

Hollanda iku , dhe une me Gjermanine jam dhe them se do fitoj :)Ekipet qe kan dale ne gjys finale jane:

Gjermani
Turqi
Spanje
Rusi
Alba
Alba
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 102
Age : 37
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 17/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales! Empty Re: Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales!

Mesazh nga T_3nt Mon Jun 23, 2008 3:09 pm

:) rroft gjermoni bre
T_3nt
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales! Empty Re: Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales!

Mesazh nga gazola Mon Jun 23, 2008 3:19 pm

Sad me ate qe isha une ,ajo iku mbreme dhe tani nuk jam me askend. por gjermania them se ka shum mundesi per te marr kupen kete vit

_________________
Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales! I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales! Empty Re: Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales!

Mesazh nga T_3nt Mon Jun 23, 2008 3:29 pm

edhe une isha mram me italin,jo qe jam tifoze me te,,por prap i binte me mire italia te fitonte se italia e ka pranu shetin e kosoves ,,kurse spanja jo
T_3nt
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales! Empty Re: Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales!

Mesazh nga Lsailha Mon Jun 23, 2008 3:33 pm

Sa keq qe humbi Italia mbreme. Do doja te fitonte.
Lsailha
Lsailha

Female
Numri i postimeve : 39
profesioni : Fshesaxhesh
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 20/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales! Empty Re: Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales!

Mesazh nga T_3nt Mon Jun 23, 2008 3:37 pm

Lsailha shkruajti:Sa keq qe humbi Italia mbreme. Do doja te fitonte.


hahah lov u so mucho,,por behu zemer fort
T_3nt
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales! Empty Re: Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales!

Mesazh nga ENDRI18 Thu Jun 26, 2008 5:49 pm

Spanja dua ta fitoj edhe pse jam kaq i trishtu per hollanden se vet jam me te

kisses all !!!!
ENDRI18
ENDRI18

Male
Numri i postimeve : 49
Age : 110
Localisation : -Dashuria dhe enderrat- forum
profesioni : jam beb akoma :) lol
hobi : posting on forums
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales! Empty Re: Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales!

Mesazh nga Alba Thu Jun 26, 2008 10:29 pm

Kombėtarja gjermane mundi Turqinė mbrėmė nė ndeshjen e gjysėmfinales me rezultat 3:2 duke shėnuar golin e fitores nė minutėn e fundit tė lojės.

Sfida nuk kishte tė ndalur deri nė minutėn e fundit kur Lahm shėnon golin e n duke e bėrė Gjermaninė finalisten e parė e Kampionatit Evropian Euro 2008.
Alba
Alba
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 102
Age : 37
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 17/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales! Empty Re: Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales!

Mesazh nga ENDRI18 Thu Jun 26, 2008 11:58 pm

E Ndersa sot komebtarja Spanjolle ka mundur kombetaren ruse te futbollit me rezultatin 3-0.E ndersa ndryshe nga cka pritej spanjollet e kan pas te lehte perballjen me kombetaren ruse.Kjo ndeshje gjithashtu pritej me teper interes edhe nga tifozeria gjermane dhe vecanerisht skuadra gjermane qe priste sot kundershtaren e radhes ne finalen e 29 Qershorit pasi mundi ne gjys finale skuadren turke,sic na beri te ditur edhe Alba me larte
ENDRI18
ENDRI18

Male
Numri i postimeve : 49
Age : 110
Localisation : -Dashuria dhe enderrat- forum
profesioni : jam beb akoma :) lol
hobi : posting on forums
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales! Empty Re: Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales!

Mesazh nga Musafir Fri Jun 27, 2008 9:31 pm

une besoi se ket vit do te fitoi kampionin Europian

GJERMANIA


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales! Empty Re: Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales!

Mesazh nga gazola Fri Jun 27, 2008 11:06 pm

Me duket se Gjermania do e fitoj kete kampionat.edhe pse spanja nuk eshte keq si skuader per te pasur paksa frik.megjithate skuadra ime humbi Sad keshte qe le ta marri me e mira kete vit mos

_________________
Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales! I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales! Empty Re: Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales!

Mesazh nga Annika Fri Jun 27, 2008 11:43 pm

i besoj Gjermania do e fitoj kete kampionat EM 2008
Annika
Annika

Female
Numri i postimeve : 183
Reputation : 0
Points : 3
Registration date : 17/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales! Empty Re: Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales!

Mesazh nga Musafir Sun Jun 29, 2008 9:16 pm

Annika shkruajti:i besoj Gjermania do e fitoj kete kampionat EM 2008

edhe une besoi ket :roll:  plx Very Happy

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales! Empty Re: Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales!

Mesazh nga Morena Sun Jun 29, 2008 9:23 pm

Spanja do e fitoj mos beni endrra kot Surprised
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales! Empty Re: Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales!

Mesazh nga Annika Sun Jun 29, 2008 11:59 pm

Gjermania i humbur ne Spanja 0-1 Sad
Annika
Annika

Female
Numri i postimeve : 183
Reputation : 0
Points : 3
Registration date : 17/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales! Empty Re: Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales!

Mesazh nga Alba Mon Jun 30, 2008 11:20 am

Ēi besuam dhe ne kot Gjermanisė :P , sa lojė koti qė bėri, e meritoj Spanja ...
Alba
Alba
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 102
Age : 37
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 17/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales! Empty Re: Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales!

Mesazh nga Morena Mon Jun 30, 2008 11:59 am

Surprised ju thash, Annika mos u merzit puc
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales! Empty Re: Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales!

Mesazh nga Annika Tue Jul 01, 2008 8:52 pm

Morena shkruajti:Surprised ju thash, Annika mos u merzit puc


Flm, flm Morena Cool herėn tjetėr jam basketbolli Basketball ne lojėrat olimpike cheers cheers
Annika
Annika

Female
Numri i postimeve : 183
Reputation : 0
Points : 3
Registration date : 17/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales! Empty Re: Euro 2008 , 8 tė kualifikuarat e ēerek finales!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi