Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SIKUR TE ISHA

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

SIKUR TE ISHA - Faqe 2 Empty Re: SIKUR TE ISHA

Mesazh nga Guest Fri Feb 22, 2008 3:02 pm

sikur tė isha
burim nė gurrė
shuar do ta kisha
kėtė mall
qė djeg si furrė.

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi