Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sikur te isha .....

2 posters

Shko poshtė

Sikur te isha ..... Empty Sikur te isha .....

Mesazh nga ZEBRA Fri Jun 29, 2007 10:15 pm

Sikur te isha zog me fluturu
ne krahet e dikujt me u ul per te pushu Sikur te isha ..... Wink Like a Star @ heaven
ZEBRA
ZEBRA

Male
Numri i postimeve : 50
Age : 39
Localisation : wien
profesioni : pc ware
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Sikur te isha ..... Empty Re: Sikur te isha .....

Mesazh nga gazola Thu Jul 05, 2007 8:55 pm

sikur te siha pik loti te e te prekja fytyren tende e te perfundoja ne buzet e tua :x ciao

_________________
Sikur te isha ..... I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Sikur te isha ..... Empty Re: Sikur te isha .....

Mesazh nga ZEBRA Tue Sep 04, 2007 8:40 pm

sikur te dija se tani ajo sesht me solo do te beja vetvrasje ???
apo do ti thujsha ah be zot zot i madh cfar fati esht shkruar per jeten time !?
pse me dogje rinin e bukur...
ZEBRA
ZEBRA

Male
Numri i postimeve : 50
Age : 39
Localisation : wien
profesioni : pc ware
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Sikur te isha ..... Empty sikur tė isha

Mesazh nga Guest Mon Oct 29, 2007 8:27 pm

Sikur tė isha
kėto ēaste me ty
do tė bėja pushimoren
mbi krahėt e mij

por......

jeta,puc
paska do ligje
qė s“na lėnė
tė hapim shtigje.

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Sikur te isha ..... Empty Re: Sikur te isha .....

Mesazh nga Guest Fri Nov 02, 2007 12:14 pm

Sikur tė isha
gjerdan nė gjoksin tėndė
nė mos jo pėr tjetėr
sė paku tė qėndroja pranė.

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Sikur te isha ..... Empty Re: Sikur te isha .....

Mesazh nga Guest Thu Jan 17, 2008 12:33 pm

Sikur tė ishe
dhe ti si unė
tani do ishim
sė bashku nė forum!!

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Sikur te isha ..... Empty Re: Sikur te isha .....

Mesazh nga Guest Sun Jan 20, 2008 12:23 am

Si kur tė ishim
bashkė unė dhe ti
kėti forumi
do i jepnim shkelqėsi.

E po dashe
tė mė pyesish pėrse
se jam krijues
dhe krijuese je.

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Sikur te isha ..... Empty Re: Sikur te isha .....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi