Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Foto V.I.P Shqiptar dhe te Huaj

2 posters

Shko poshtė

djathtas Foto V.I.P Shqiptar dhe te Huaj

Mesazh nga gazola Wed Jun 27, 2007 9:28 pm

Foto V.I.P Shqiptar dhe te Huaj Foto%20de%20Pamela%20Anderson

Foto V.I.P Shqiptar dhe te Huaj Pamela

Foto V.I.P Shqiptar dhe te Huaj Pamela_anderson_150_32644a Foto V.I.P Shqiptar dhe te Huaj Vip Foto V.I.P Shqiptar dhe te Huaj Gal2a Kjo ishte edhe Pamela AndersonFoto V.I.P Shqiptar dhe te Huaj Britney_spears_leather_jacket
Foto V.I.P Shqiptar dhe te Huaj Britney_spears_panty_pull

Foto V.I.P Shqiptar dhe te Huaj Britney_spears_red_boots Ja edhe PopSrati i dikurshem .
Tani vazhdoni ju ............................

_________________
Foto V.I.P Shqiptar dhe te Huaj I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

djathtas Re: Foto V.I.P Shqiptar dhe te Huaj

Mesazh nga ZEBRA Thu Jun 28, 2007 8:55 pm

Foto V.I.P Shqiptar dhe te Huaj 15ky8te
sa e lezetshme qe esht i dua gocat ne ket still !?:heart: ...
Foto V.I.P Shqiptar dhe te Huaj Jonida_maliqi
edhe kjo sesht per ta haruar me pelqen diqka qka ka ajo ne zemer ...Wink
Foto V.I.P Shqiptar dhe te Huaj Normal__________1413
kjo tregon vet se sa e embel esht ne zemer krejte sherbet ..Foto V.I.P Shqiptar dhe te Huaj Istatement_small1
sdi qka te them mee... mendoni juve diqka per keto gocat e bukura VIP -Shqiptare ...
ZEBRA
ZEBRA

Male
Numri i postimeve : 50
Age : 39
Localisation : wien
profesioni : pc ware
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

djathtas Re: Foto V.I.P Shqiptar dhe te Huaj

Mesazh nga Guest Fri Aug 31, 2007 7:36 pm

fotot VIP Shqiptare qe keni sjellur ju jane thesare,por femrat shqiptare qofshin VIP-qofshin te thjeshta,jane nder femrat me te bukura ne bote.
Andaj pershendes punen tuaj teshkelqyar,dhe vazhdoni te sillni sa me shume foto te tilla.

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

djathtas Re: Foto V.I.P Shqiptar dhe te Huaj

Mesazh nga gazola Mon May 26, 2008 11:13 pm

Foto V.I.P Shqiptar dhe te Huaj Miriam%2BCani%2B2Miriam Cani vajza Elbasanllie ku ka pushtuar skenat me prestigjoze te vendit gjithashtu ka kenduar tek VIVA dhe ne MTW bashke me grupin e saje PRELUDERS
Foto V.I.P Shqiptar dhe te Huaj 817570~Preluders-Posters

_________________
Foto V.I.P Shqiptar dhe te Huaj I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

djathtas Re: Foto V.I.P Shqiptar dhe te Huaj

Mesazh nga gazola Mon May 26, 2008 11:24 pm

Foto V.I.P Shqiptar dhe te Huaj Zana_krasniqi
[img]

_________________
Foto V.I.P Shqiptar dhe te Huaj I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

djathtas Re: Foto V.I.P Shqiptar dhe te Huaj

Mesazh nga gazola Mon May 26, 2008 11:28 pm

Foto V.I.P Shqiptar dhe te Huaj Leonorajakupi
Foto V.I.P Shqiptar dhe te Huaj Leonora%20Jakupi%20-%20Zemra%20te%20kerkon

_________________
Foto V.I.P Shqiptar dhe te Huaj I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

djathtas Re: Foto V.I.P Shqiptar dhe te Huaj

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi