Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kur dhe ku e keni dhene puthjen e par

3 posters

Shko poshtė

Kur dhe ku e keni dhene puthjen e par Empty Kur dhe ku e keni dhene puthjen e par

Mesazh nga Eugen Mon Aug 04, 2008 8:05 pm

un se kam dhen akoma
Eugen
Eugen
V.I.P
V.I.P

Male
Numri i postimeve : 321
Age : 32
Localisation : albania
profesioni : verdhall haha
hobi : femrat
Reputation : 1
Points : 21
Registration date : 31/07/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kur dhe ku e keni dhene puthjen e par Empty Re: Kur dhe ku e keni dhene puthjen e par

Mesazh nga gazola Mon Aug 04, 2008 9:14 pm

Edhe une akoma nuk e kam dhene se po pres te lind beben time e ta puth fort puc Surprised

_________________
Kur dhe ku e keni dhene puthjen e par I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kur dhe ku e keni dhene puthjen e par Empty Re: Kur dhe ku e keni dhene puthjen e par

Mesazh nga Eugen Mon Aug 04, 2008 10:51 pm

me pelqen idea;ketu e kuptova qe me ngjan mua
Eugen
Eugen
V.I.P
V.I.P

Male
Numri i postimeve : 321
Age : 32
Localisation : albania
profesioni : verdhall haha
hobi : femrat
Reputation : 1
Points : 21
Registration date : 31/07/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kur dhe ku e keni dhene puthjen e par Empty Re: Kur dhe ku e keni dhene puthjen e par

Mesazh nga Morena Tue Aug 05, 2008 11:54 am

Ne moshen 17vjece.
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kur dhe ku e keni dhene puthjen e par Empty Re: Kur dhe ku e keni dhene puthjen e par

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi