Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dita me e bukur e jetes tuaj qe e keni shijuar 100 %

5 posters

Shko poshtė

Dita me e bukur e jetes tuaj qe e keni shijuar 100 % Empty Dita me e bukur e jetes tuaj qe e keni shijuar 100 %

Mesazh nga Eugen Thu Jul 31, 2008 11:39 pm

dita ime ? Se kam shijuar akoma 100% hahahahahhaha
Eugen
Eugen
V.I.P
V.I.P

Male
Numri i postimeve : 321
Age : 32
Localisation : albania
profesioni : verdhall haha
hobi : femrat
Reputation : 1
Points : 21
Registration date : 31/07/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dita me e bukur e jetes tuaj qe e keni shijuar 100 % Empty Re: Dita me e bukur e jetes tuaj qe e keni shijuar 100 %

Mesazh nga gazola Fri Aug 01, 2008 3:23 pm

As une akoma nuk kam pasur nje dite qe ta shijoj 100% flower

_________________
Dita me e bukur e jetes tuaj qe e keni shijuar 100 % I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dita me e bukur e jetes tuaj qe e keni shijuar 100 % Empty Re: Dita me e bukur e jetes tuaj qe e keni shijuar 100 %

Mesazh nga Morena Sat Aug 02, 2008 12:41 pm

As une Sad
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dita me e bukur e jetes tuaj qe e keni shijuar 100 % Empty Re: Dita me e bukur e jetes tuaj qe e keni shijuar 100 %

Mesazh nga Naki Sat Aug 02, 2008 8:33 pm

Une po kur isha 13 vjeq une dhe tezja dhe zoti Cool

_________________
**No one is perfect me,too** !!!
Naki
Naki

Male
Numri i postimeve : 117
Localisation : Kosovė
profesioni : Basketbollist
hobi : Grat e Ndara nga Burri
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 23/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dita me e bukur e jetes tuaj qe e keni shijuar 100 % Empty Re: Dita me e bukur e jetes tuaj qe e keni shijuar 100 %

Mesazh nga Morena Sun Aug 03, 2008 11:42 am

Naki shkruajti:Une po kur isha 13 vjeq une dhe tezja dhe zoti Cool
hahhahahaahahahah sje normal ti jo Laughing
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dita me e bukur e jetes tuaj qe e keni shijuar 100 % Empty Re: Dita me e bukur e jetes tuaj qe e keni shijuar 100 %

Mesazh nga gazola Sun Aug 03, 2008 11:45 am

Morena shkruajti:
Naki shkruajti:Une po kur isha 13 vjeq une dhe tezja dhe zoti Cool
hahhahahaahahahah sje normal ti jo Laughing
Te njejtin mendim kemi ne bravo

_________________
Dita me e bukur e jetes tuaj qe e keni shijuar 100 % I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dita me e bukur e jetes tuaj qe e keni shijuar 100 % Empty Re: Dita me e bukur e jetes tuaj qe e keni shijuar 100 %

Mesazh nga artani Sun Aug 03, 2008 2:13 pm

kur shkova per her te par pas 8 vitesh ne shkodren teme Wink
ne shkodren e madhe qe ishte ber si nje lule:!:
artani
artani

Numri i postimeve : 64
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dita me e bukur e jetes tuaj qe e keni shijuar 100 % Empty Re: Dita me e bukur e jetes tuaj qe e keni shijuar 100 %

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi