Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pershendetni,kur te vini ne forum.

+17
artani
Eugen
Loresa
Morena
ENDRI18
vesa
Lsailha
Annika
Alba
Erza
Naki
blerta
GISHTEZA
sajmir_pasha
ZEBRA
gazola
T_3nt
21 posters

Faqja 2 e 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. - Faqe 2 Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga Musafir Wed May 28, 2008 12:10 pm

pershendetje per te gjith vellezer e motra ju uroi argetim ne forum


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. - Faqe 2 Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga gazola Thu May 29, 2008 8:29 pm

Pershendetje gurbetqare gjithashtu pershendetje per anetaret e tjere ju uroj kalofshi momente te bukura ketu. Cool

_________________
pershendetni,kur te vini ne forum. - Faqe 2 I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. - Faqe 2 Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga Alba Mon Jun 02, 2008 3:38 pm

Pershendetje per te gjithe antaret e ketij forumi flower
Alba
Alba
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 102
Age : 37
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 17/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. - Faqe 2 Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga sajmir_pasha Wed Jun 04, 2008 10:13 pm

si jeni mire

_________________
pershendetni,kur te vini ne forum. - Faqe 2 BlueGlitterStemRoseTE DUA JETA IME
sajmir_pasha
sajmir_pasha
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 196
Age : 39
Localisation : Rhodos_Greece
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. - Faqe 2 Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga gazola Thu Jun 05, 2008 1:55 pm

pershendetje mire se vjen:D

_________________
pershendetni,kur te vini ne forum. - Faqe 2 I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. - Faqe 2 Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga Musafir Fri Jun 06, 2008 9:40 am

pershendetje per te gjith ju uroi te kaloni nje dit te mrekullueshme disko


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. - Faqe 2 Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga Alba Mon Jun 09, 2008 4:36 pm

ciao

Pėrshėndetje dhe nga unė
Alba
Alba
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 102
Age : 37
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 17/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. - Faqe 2 Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga T_3nt Sun Jun 15, 2008 8:59 pm

Persh gazolen
T_3nt
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. - Faqe 2 Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga gazola Sun Jun 15, 2008 10:24 pm

ua kush me paska ardhur mua ku je ti yllo edhe une te pershendes shum dhe uroj mos te mos besh me mungesa kaq te gjata Cool puc

_________________
pershendetni,kur te vini ne forum. - Faqe 2 I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. - Faqe 2 Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga T_3nt Tue Jun 17, 2008 1:37 pm

haha paj jemi te zen me pun o yllo :muah
T_3nt
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. - Faqe 2 Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga Naki Tue Jun 17, 2008 5:56 pm

Ti me larte sa vjet i ki a ?

_________________
**No one is perfect me,too** !!!
Naki
Naki

Male
Numri i postimeve : 117
Localisation : Kosovė
profesioni : Basketbollist
hobi : Grat e Ndara nga Burri
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 23/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. - Faqe 2 Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga T_3nt Wed Jun 18, 2008 2:47 pm

32 heqja 10 :P
T_3nt
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. - Faqe 2 Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga Alba Thu Jun 19, 2008 8:02 pm

Pershendetje Forumi :) , a ka ndonje kafe ketej se s'kam pire sot
Alba
Alba
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 102
Age : 37
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 17/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. - Faqe 2 Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga gazola Thu Jun 19, 2008 8:07 pm

pershendetje dhe mire se erdhe ja edhe kafen por kujdes se digjesh:geek:

te befte mire flower

_________________
pershendetni,kur te vini ne forum. - Faqe 2 I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. - Faqe 2 Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga Alba Thu Jun 19, 2008 8:10 pm

Qyqa sa shpejt ma bėtė kafen :)

Shumeeeeeeeee Flm
Alba
Alba
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 102
Age : 37
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 17/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. - Faqe 2 Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga Annika Thu Jun 19, 2008 11:01 pm

Pershendetje te gjithve nga une
Annika
Annika

Female
Numri i postimeve : 183
Reputation : 0
Points : 3
Registration date : 17/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. - Faqe 2 Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga Lsailha Fri Jun 20, 2008 2:55 pm

Pershendetje.....
Lsailha
Lsailha

Female
Numri i postimeve : 39
profesioni : Fshesaxhesh
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 20/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. - Faqe 2 Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga gazola Sat Jun 21, 2008 6:56 pm

Pershendetje Lsailha shum emer i vecante mos

_________________
pershendetni,kur te vini ne forum. - Faqe 2 I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. - Faqe 2 Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga T_3nt Mon Jun 23, 2008 2:43 pm

Pershendetje
T_3nt
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. - Faqe 2 Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga Lsailha Mon Jun 23, 2008 3:45 pm

Pershendetje te gjitheve.
Lsailha
Lsailha

Female
Numri i postimeve : 39
profesioni : Fshesaxhesh
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 20/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. - Faqe 2 Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga Annika Tue Jun 24, 2008 6:41 pm

Pershendetje nderuar motrushe e vėllezėr. Njė ditė e mrekullueshme Very Happy Very Happy :heart:
Annika
Annika

Female
Numri i postimeve : 183
Reputation : 0
Points : 3
Registration date : 17/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. - Faqe 2 Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga Musafir Tue Jun 24, 2008 7:16 pm

pershendetje per te gjith ju uroi te kaloni si ma se miri te gjith se bashku


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. - Faqe 2 Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga Musafir Wed Jun 25, 2008 12:28 pm

pershendetje per te gjith dhe ju uroi te kaloni si ma se miri te gjith se bashku ne forum
me falni nese nuk mund te jem aktive ne forum per shkak te gjendjes sime shendetesore ju uroi te gjitheve gjdo te mir dhe te kaloni si ma se miri se bashku me respekt nga motra juaj ,,Gurbetqarja,,flower

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. - Faqe 2 Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga Alba Wed Jun 25, 2008 4:14 pm

Pėrshėndetje tė gjithėve

Pėrshėndetje Gurbetqarja , uroj dhe ti tė kalosh mirė dhe tė uroj shėrim tė shpejtė puc
Alba
Alba
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 102
Age : 37
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 17/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. - Faqe 2 Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga sajmir_pasha Wed Jun 25, 2008 7:59 pm

Pershendetje gurbetqarja dhe sherim te shpejte

_________________
pershendetni,kur te vini ne forum. - Faqe 2 BlueGlitterStemRoseTE DUA JETA IME
sajmir_pasha
sajmir_pasha
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 196
Age : 39
Localisation : Rhodos_Greece
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. - Faqe 2 Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi