Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pershendetni,kur te vini ne forum.

+17
artani
Eugen
Loresa
Morena
ENDRI18
vesa
Lsailha
Annika
Alba
Erza
Naki
blerta
GISHTEZA
sajmir_pasha
ZEBRA
gazola
T_3nt
21 posters

Faqja 1 e 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. Empty pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga T_3nt Mon Jun 25, 2007 10:15 pm

persh gazolen qe esht on:lol: Laughing Laughing Laughing erdha une :P
T_3nt
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga gazola Mon Jun 25, 2007 10:19 pm

edhe une te pershendes ty edhe te gjithe ata qe do vijne mbas nesh :)

_________________
pershendetni,kur te vini ne forum. I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga ZEBRA Tue Jun 26, 2007 12:02 am

pershendetje nga viena e bukur por me e mira esht aty ku valon shqiponja Wink
___________________
pershendetni,kur te vini ne forum. Flamuri
ZEBRA
ZEBRA

Male
Numri i postimeve : 50
Age : 39
Localisation : wien
profesioni : pc ware
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga gazola Tue Jun 26, 2007 12:04 am

te pershendes edhe une ty edhe te gjithe shqiptaret qe jetojne jashte trevave Shqiptare :)

_________________
pershendetni,kur te vini ne forum. I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga sajmir_pasha Fri Jun 29, 2007 8:47 pm

Pershendes te gjithe anetaret qe jane online,me gjithese vetem 2 jane puc

_________________
pershendetni,kur te vini ne forum. BlueGlitterStemRoseTE DUA JETA IME
sajmir_pasha
sajmir_pasha
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 196
Age : 39
Localisation : Rhodos_Greece
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga GISHTEZA Sun Jul 01, 2007 11:58 am

bashke me mua behemi 3 pershendetje
GISHTEZA
GISHTEZA

Numri i postimeve : 43
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga blerta Thu Jul 05, 2007 12:39 am

pershendetni,kur te vini ne forum. 080106NA2_prvhello all
blerta
blerta

Female
Numri i postimeve : 24
Localisation : london
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 05/07/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga Naki Thu Jul 05, 2007 6:24 pm

Selam alejkum milet... online dhe ofline...brenda dhe jashte.
Ty mafi ta hangsha veshin e shmajte dhe ate kapelen qe e paske ble ne shitoren "gjithecka vetem 1 euro".

_________________
**No one is perfect me,too** !!!
Naki
Naki

Male
Numri i postimeve : 117
Localisation : Kosovė
profesioni : Basketbollist
hobi : Grat e Ndara nga Burri
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 23/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga ZEBRA Sat Jul 07, 2007 10:44 am

mir mengjesi
ja kalofshi nji dit te mir
pershendetjet vjen nga zemra e zebres
per te gjith qe vizitojn ket faqe te mrekullueshme ...
ZEBRA
ZEBRA

Male
Numri i postimeve : 50
Age : 39
Localisation : wien
profesioni : pc ware
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga T_3nt Sun Jul 08, 2007 1:16 am

Naki shkruajti:Selam alejkum milet... online dhe ofline...brenda dhe jashte.
Ty mafi ta hangsha veshin e shmajte dhe ate kapelen qe e paske ble ne shitoren "gjithecka vetem 1 euro".

jo vallai rrene itash,,ne ato shetoret qe shkrujn,,gjethqka 1 euro e 30 cent:Y
T_3nt
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga blerta Sun Jul 08, 2007 5:05 pm

pershendetni,kur te vini ne forum. Friendship_general_0601_1
hello o njerez erdha une
blerta
blerta

Female
Numri i postimeve : 24
Localisation : london
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 05/07/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga gazola Sun Jul 08, 2007 6:26 pm

Mire se erdhe edhe mire se te rrish Blerte Like a Star @ heaven

_________________
pershendetni,kur te vini ne forum. I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga Erza Sun Jul 08, 2007 6:34 pm

Mire se ju gjeta dhe une ju pershendes dhe puc forte te gjitheve
Erza
Erza

Numri i postimeve : 7
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/07/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga gazola Sun Jul 08, 2007 6:37 pm

Mire se erdhe dhe une te pershendes e te perqafoj Cool nderoj

_________________
pershendetni,kur te vini ne forum. I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga T_3nt Sun Jul 08, 2007 7:27 pm

Cool Cool Cool persh juve
T_3nt
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga blerta Mon Jul 09, 2007 1:30 am

hello
Hi there!
pershendetni,kur te vini ne forum. Elephants_Dumbo_swimmer_prv

pershendes te gjith ato qe jan ne linje
blerta
blerta

Female
Numri i postimeve : 24
Localisation : london
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 05/07/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga sajmir_pasha Mon Jul 09, 2007 11:06 pm

Si jeni gjthithe mire

_________________
pershendetni,kur te vini ne forum. BlueGlitterStemRoseTE DUA JETA IME
sajmir_pasha
sajmir_pasha
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 196
Age : 39
Localisation : Rhodos_Greece
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga ZEBRA Tue Sep 04, 2007 8:46 pm

erdha dhe dua tju pershendes nga zemra dua tju them nji fjal ke veshi po do ta them dhe do ta shkruaj me germa te medhaja ta kuptoni te gjith sa ma bukur ...


jeni me te mirit,me te mirit se ju ska askundi!
ju dua shummmm.... nga zemra
ZEBRA
ZEBRA

Male
Numri i postimeve : 50
Age : 39
Localisation : wien
profesioni : pc ware
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga blerta Thu Sep 06, 2007 2:41 pm

pershendetje nga blerta
si keni kaluar? se ka ca kohe qe skam qen ketej
kiss kiss
blerta
blerta

Female
Numri i postimeve : 24
Localisation : london
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 05/07/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga Guest Sat Sep 08, 2007 9:08 pm

pershendetje edhe nga une,se ka kohe qe kaloj neper kete rubrike,por pasna harruar te ju pershendes.

Me falni.

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga Musafir Mon Mar 03, 2008 10:45 am

pershendetje dhe mir se ju gjej te gjitheve ne forum Wink


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga gazola Mon Mar 03, 2008 10:20 pm

Pershendetje dhe ju uroj argetim te kendshem hart

_________________
pershendetni,kur te vini ne forum. I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga Musafir Tue Mar 04, 2008 2:17 pm

pershendetje dhe tjera her ju gjej ne forum nuk me lereni vetem


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga ZEBRA Thu Mar 27, 2008 10:49 pm

pershendetje nga viena e bukur per te gjith antar/e uf valla isha harua fare te kethej nga ki lagj i bukur besoj se ne te ardhmen do te jem me aktiv ne ket lagj te bukur
ZEBRA
ZEBRA

Male
Numri i postimeve : 50
Age : 39
Localisation : wien
profesioni : pc ware
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga gazola Wed May 14, 2008 10:03 pm

Nje super pershendetje per te gjithe te rregjistruarit me te fundit jane te mirepritur ne kete forum puc

_________________
pershendetni,kur te vini ne forum. I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetni,kur te vini ne forum. Empty Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi