Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pershendetje nag Risa

5 posters

Shko poshtė

Pershendetje nag Risa Empty Pershendetje nag Risa

Mesazh nga Risa Fri Nov 14, 2008 11:00 pm

Pershendetje te gjithve me quajne Erisa
Shof qe paska shum nga miqt qe une njof nga forumet e tjere
Besoj se do kaloj mire ne shoqerin tuaj
hart
Risa
Risa

Female
Numri i postimeve : 4
Age : 32
Localisation : Albania
profesioni : Studente
hobi : Gjithcka te bukur
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 14/11/2008

http://loves.gettalk.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje nag Risa Empty Re: Pershendetje nag Risa

Mesazh nga ENDRI18 Mon Dec 08, 2008 7:16 pm

mire se erdhe mes nesh risa,kalofsh kendshem
ENDRI18
ENDRI18

Male
Numri i postimeve : 49
Age : 110
Localisation : -Dashuria dhe enderrat- forum
profesioni : jam beb akoma :) lol
hobi : posting on forums
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje nag Risa Empty Re: Pershendetje nag Risa

Mesazh nga Morena Thu Jan 15, 2009 7:05 pm

Risa mire se erdhe
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje nag Risa Empty Re: Pershendetje nag Risa

Mesazh nga Annika Sun Jan 25, 2009 4:31 pm

Risa mire se vjen Surprised
Annika
Annika

Female
Numri i postimeve : 183
Reputation : 0
Points : 3
Registration date : 17/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje nag Risa Empty Re: Pershendetje nag Risa

Mesazh nga gazola Sat Feb 07, 2009 5:18 pm

Risa mire se ke ardhur midis nesh Cool

_________________
Pershendetje nag Risa I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje nag Risa Empty Re: Pershendetje nag Risa

Mesazh nga Vizitor Sun Feb 22, 2009 12:10 am

mir se te gjeta risa gaxhieeeeeeeeeeeeeeeee hahahahee

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje nag Risa Empty Re: Pershendetje nag Risa

Mesazh nga gazola Sun Feb 22, 2009 2:36 pm

mire se vjen klea

_________________
Pershendetje nag Risa I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje nag Risa Empty Re: Pershendetje nag Risa

Mesazh nga Vizitor Fri Mar 27, 2009 8:38 pm

pershendetje qyqa paskam kunaten ketu une eeee RISAAAAAA pupu Surprised

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje nag Risa Empty Re: Pershendetje nag Risa

Mesazh nga Vizitor Fri Apr 03, 2009 11:21 am

pershendetje te gjithve Wink

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje nag Risa Empty Re: Pershendetje nag Risa

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi