Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pershendetje te perzemerta nga gurbetqarja

Shko poshtė

Pershendetje te perzemerta nga gurbetqarja Empty Pershendetje te perzemerta nga gurbetqarja

Mesazh nga Musafir prej Tue Feb 19, 2008 7:31 pm

Dukagjin ta puthsha token
pershendetma NEN KOSOVEN
NEN KOSOVEN
TE MADHEN SHQIPERI
FESTUAR VELLEZER E MOTRA
TE SHENJTEN PAVARESI Wink

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje te perzemerta nga gurbetqarja Empty Re: Pershendetje te perzemerta nga gurbetqarja

Mesazh nga Guest prej Wed Feb 20, 2008 4:05 pm

pershendetje motrushe,je e mirėardhur nė kėtė forum dhe flm,pėr kėtė pėrshėndetje tė ngrohėt.

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje te perzemerta nga gurbetqarja Empty Re: Pershendetje te perzemerta nga gurbetqarja

Mesazh nga Musafir prej Tue Mar 04, 2008 6:20 pm

shum flm per mikepritje tuaj dhe mir se ju gjej te gjitheve Wink


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje te perzemerta nga gurbetqarja Empty Re: Pershendetje te perzemerta nga gurbetqarja

Mesazh nga ENDRI18 prej Thu Jun 26, 2008 7:38 pm

urime kosoven per pavarsine,mire se ke ardh edhe pse para meje :) kalofsh mire
ENDRI18
ENDRI18

Male
Numri i postimeve : 49
Age : 108
Localisation : -Dashuria dhe enderrat- forum
profesioni : jam beb akoma :) lol
hobi : posting on forums
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje te perzemerta nga gurbetqarja Empty Re: Pershendetje te perzemerta nga gurbetqarja

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi