Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Emer per forumin"

4 posters

Shko poshtė

"Emer per forumin" Empty "Emer per forumin"

Mesazh nga gazola Fri Jul 25, 2008 3:05 pm

Te nderuar anetare duke qene se jemi ne pritje
te konfigurimit te domainit dua nga te me ndihmoni ti vendosim nje emer
forumit ju lutem jepni mendimin tuaj.
Po e filloj une:Duke e ditur se shume anetare qe futen neper forume jane jashte shqiperise per nje jete me te mire kam menduar qe forumit ti vendoset emri emigranti.com
ju si mendoni keni ndonje ide me te mire.nese po Ok na e tregoni.me respekt staffi i forumit

_________________
"Emer per forumin" I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

"Emer per forumin" Empty Re: "Emer per forumin"

Mesazh nga Alba Fri Jul 25, 2008 6:50 pm

S'kam ndonjė ide tė mirė pėr momentin ,,, por ideja jote Gazola po mė pėlqen dhe mua (( Emigranti.com )) mė duket shumė emėr i mirė pėr forumin dhe i pėrshtatshėm, siē e ke thėn dhe ti , shumica jemi jasht vėndit tonė....
Alba
Alba
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 102
Age : 37
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 17/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

"Emer per forumin" Empty Re: "Emer per forumin"

Mesazh nga Naki Sun Jul 27, 2008 1:19 pm

nuk mendoj se do ju degjoj shume ne kete rast
www.gazola.com eshte prioritet
Nese zonja admine na jep peraferisht nje kohe kur do lind nje engjull ateher kete costumized domain name do ja kisha kushtuar engjullit qe po na lind pra me emrin e saj/tije

Ka komente ?

_________________
**No one is perfect me,too** !!!
Naki
Naki

Male
Numri i postimeve : 117
Localisation : Kosovė
profesioni : Basketbollist
hobi : Grat e Ndara nga Burri
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 23/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

"Emer per forumin" Empty Re: "Emer per forumin"

Mesazh nga gazola Sun Jul 27, 2008 2:09 pm

Naki shum dakord jam me ty persa i perket emrit te forumit i cili mendon te vihet me emrin e bebit qe do lind, por e diskutova me Sajmirin kete gje dhe nuk eshte dakord.Persa i perket gazola.com e kam menduar por nuk e di nese ky vertet do jete nje emer i pershtatshem gjithsesi priten komente edhe nga anetare te tjere.

_________________
"Emer per forumin" I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

"Emer per forumin" Empty Re: "Emer per forumin"

Mesazh nga Naki Sun Jul 27, 2008 7:54 pm

Nuk e kemi per ngut motra domain eshte paguar stafi eshte ne pushime dhe kjo gje eshte e kryer.
Mendoj se beba juaj do e kete kete qe propozova nje dhurate nge ne anetaret kur te rritet do jete nje webmaster i kesaj web faqe se pas domain kjo web faqe eshte do jete e perjetshme keshtu mos ma prishni kete qejf eshte nje dhurate me e mire qe do mund ti behej nje engjulli qe vjen ne mesin tone dhe qe do i thote nene nje Gazole e baba nje sajmir-pasha.

E mendoj te mbyllur diskutimin rreth emrit te domain do jete emri i engjullit qe gjithashtu do e lind nje engjull ( motra ime e katert se ashtu te konsideroj ola)

Nese sjamiri nuk eshte dakord atehere nuk ben te ja prishim. Une pra pres propozimet para se te futem ne sistem dhe te ve domain name se njehere vehet nuk ndryshohet me keshtu po pres. Nuk eshte i keq mendimi i sajmirit ngase sajmirin edhe pse nuk e njof fizikisht kam folur shume here dhe kam correspondence me te shume here ( sajmiri do mendon se eshte shume personale apo forumi kalohet ne personal). Kjo bebe qe do lind me siguri derisa te kuptoj shkrim dhe lexim do kete shume postime nga mami i saj miqt dhe anetaret do kete pershendetje dhe urim... neser kurr rritet ai do lexoj keto do jete krenar me prinderit dhe normal ata qe kuptojne smund te thone se eshte web faqe personale. Mua pikrisht ke web faqe ime mi kane thene keto gjera kur djali im postonte poezi ( naki e ke bere forum personal) por shume shpejt djali im edhe pse ne moshe te re njohu ca njerez si Adem Berishen, Loresen, Shoten, Resin etj etj .... dhe tha babai kur behem 18 vjeq kam cfar te shkruaj ....

Megjithate e leme ne zgjedhjen tuaj gazola ti je ajo qe vendos se bashku me sajmirin ne vetem do ju ndihmojme.

Keni verejtje apo sygjerime ketu i thuani ju lutem ?

_________________
**No one is perfect me,too** !!!
Naki
Naki

Male
Numri i postimeve : 117
Localisation : Kosovė
profesioni : Basketbollist
hobi : Grat e Ndara nga Burri
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 23/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

"Emer per forumin" Empty Re: "Emer per forumin"

Mesazh nga GISHTEZA Sun Jul 27, 2008 9:03 pm

problemi eshte se ketu hyjne njerez e diskutojne ne pergjithesi emri i emigrantit mund te vehet mua me pelqen
Per sa i takon bebit mund te hapim nje faqe tjeter tek free blog dhe kete e ven si faqe bashkepunuse .
e si domein emrin
emiganti .com them un
ps .emri qe eshte tani mua me pelqen me shum
GISHTEZA
GISHTEZA

Numri i postimeve : 43
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

"Emer per forumin" Empty Re: "Emer per forumin"

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi