Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sharmi i dashurisė i shenjave tė horoskopit

Shko poshtė

djathtas Sharmi i dashurisė i shenjave tė horoskopit

Mesazh nga gazola Sat Jun 28, 2008 11:36 pm

Sharmi i dashurisė i shenjave tė horoskopit


Deshtė

qė nė takimin e parė lėnė pėrshtypje tė fortė. Si tė mos ishte kėshtu,
kur qėllimi i tyre jetėsor ėshtė qė t’i imponohen rrethinės! Kėrkojnė
lidhje epshore nė tė cilėn do tė jenė dominues, por kur dashurohen janė
shumė tė sinqertė dhe spontanė, ndėrsa pėr shkak tė sjelljes sė tyre
impulsive nganjėherė lėnė pėrshtypjen e njerėzve qė kėrkojnė sherre!

Demat

janė materialistė tė mėdhenj, tė cilėt edhe marrėdhėniet emocionale
shpesh i kundrojnė nėpėrmjet interesit. Para partnerit potencial
gjithnjė dėshirojnė tė lėnė pėrshtypje tė mirė, ndaj kėrkesat e tyre tė
mėdha dhe prirjet sensibile i fshehin me kujdes, duke i lėnė pėr mė
vonė. Rrallėherė ndėrmarrin iniciativėn!

Binjakėt
do t’ju argėtojnė si asnjė shenjė tjetėr. Pėr gjininė tjetėr, tė paktėn
nė fillim, do tė jetė me rėndėsi pamja jashtme. Emocionet e tyre i
mbajnė nėn kontroll pėr arsye qė janė tė njohura vetėm pėr ta, por,
megjithėkėtė, sharmit dhe spirituozitetit tė tyre ėshtė vėshtirė t’u
bėhet ballė.

Gaforret

janė tipa vėrtet romantikė qė shpejt dhe shpesh e ndryshojnė humorin.
Nga partneri presin njė kujdes tė pakufishėm, ndėrsa u lėshohen
ndjenjave tė tyre vetėm kur binden se edhe pala tjetėr ėshtė e
sinqertė.

Luanėt

mund tė durojnė njė numėr tė pabesueshėm tė komplimenteve dhe
lavdėrimeve nė llogari tė tyre. Ēdo marrėdhėnie tė re e pėrjetojnė si
njė rast pėr t’u treguar, ndėrsa, edhe pse janė shumė epshorė,
nganjėherė ėshtė e pamundur qė t’i dilet mbanė me xhelozinė e tyre.

Virgjėreshat
janė shumė tė menduara dhe tė drejtpėrdrejta, ndėrsa nga partneri
kėrkojnė siguri, besim dhe saktėsi. Romantika e tepruar dhe shprehjet e
dashurisė u duken gjėra qesharake, ndaj me virgjėreshat mos provoni
diēka tė tillė!

Peshoret
janė tipa mashtrues me stil, tė cilėt te gjinia tjetėr kanė shumė
sukses. Me kujdes e vlerėsojnė sharmin, dukjen e jashtme dhe shijen e
personit qė u pėlqen, sepse pėr ta ėshtė tepėr e rėndėsishme ta gjejnė
njė partner qė mund tė matet me pėrsosurinė e tyre tė jashtme.

Akrepat

i adhurojnė lojėrat e joshjes, seksi pėr ta ėshtė tepėr i rėndėsishėm,
ndėrsa ndjenjat i fshehin me kujdes. Kur ndokush i lėndon, nuk e
harrojnė asnjėherė hakmarrjen.

Shigjetarėt

janė tė guximshėm, kanė energji tė madhe dhe vetėbesim. Janė tė gatshėm
pėr ēdolloj rreziku. Aventura me shigjetarin gjithnjė do tė jetė
interesante, dinamike dhe me plot bujė.

Bricjapėt
menjėherė e bėjnė me dije se nė marrėdhėniet emocionale duhet tė ketė
rend. Lidhja e tyre zhvillohet sipas protokollit dhe pa shpėrthim tė
emocioneve.

Ujorėt
adhurojnė qė ta tėrheqin vėmendjen, ndėrsa lojėrat e joshjes me ta
sjellin shqetėsime dhe paqartėsi. Sjellja e tyre nganjėherė ėshtė
ekscentrike dhe provokuese, por me ta kurrė nuk do ta ndieni
monotoninė.

Peshqit

janė persona me natyrė shumė emocionale dhe tė dashuruar, ashtu qė
ėshtė lehtė ta tėrheqėsh vėmendjen e tyre. Me ta duhet tė veprohet
shumė me kujdes, sepse lėndohen lehtė, ndėrsa imagjinata e tyre mė e
madhe ėshtė qė rrėfimin e tyre tė dashurisė ta kthejnė nė njė pėrrallė
me pėrfundim tė lumtur.

_________________
Sharmi i dashurisė i shenjave tė horoskopit I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

djathtas Re: Sharmi i dashurisė i shenjave tė horoskopit

Mesazh nga gazola Sat Jun 28, 2008 11:38 pm

Deshtė

qė nė takimin e parė lėnė pėrshtypje tė fortė. Si tė mos ishte kėshtu,
kur qėllimi i tyre jetėsor ėshtė qė t’i imponohen rrethinės! Kėrkojnė
lidhje epshore nė tė cilėn do tė jenė dominues, por kur dashurohen janė
shumė tė sinqertė dhe spontanė, ndėrsa pėr shkak tė sjelljes sė tyre
impulsive nganjėherė lėnė pėrshtypjen e njerėzve qė kėrkojnė sherre!

mos

_________________
Sharmi i dashurisė i shenjave tė horoskopit I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi