Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erotizmi sipas shenjave te horoskopit

2 posters

Shko poshtė

Erotizmi sipas shenjave te horoskopit Empty Erotizmi sipas shenjave te horoskopit

Mesazh nga gazola Tue Jun 03, 2008 12:14 pm

Erotizmi i shenjės sė Dashit

Meshkujt e shenjės sė Dashit janė gati pėr “sulm” dhe nuk kanė shumė nevojė pėr t’i ndezur seksualisht. Dėshira e vetme e tyre ėshtė: t’i dhurojnė sa mė shumė kėnaqėsi femrės sė tyre. Por, nėse nuk e arrijnė kėtė gjė, atėherė egoja e tyre mashkullore ėshtė goditur rėndė. Meshkujt e kėsaj shenje mund tė pėrshtateten duke huazuar paralojėn e zgjatur, ledhatimet dhe fjalėt e ėmbla pėr ta kėnaqur sa mė shumė femrėn e tyre.
Nuk duhet harruar qė meshkujt e shenjės sė Dashit preferojnė seksin e shpejtė, por anasjelltas, nuk pėlqejnė femrat qė jepen shpejt. Dashurojnė rrezikun, prandaj pėr ta, sfida paraqet njė aventurė. Kjo ėshtė arsyeja pėrse pėlqejnė femrat “e ēmendura” dhe sidomos nėse kanė trupa sportivė. Por, nė trupin e tonifikuar mirė tė femrės, ata kėrkojnė edhe disa zona tejet feminile, sepse ata duan tė dhurojnė pėrkėdhelje tė buta nė kėto zona.
Josheni me fantazi dhe trasgresion, pa harruar tė brendshmet seksi.


Erotizmi i shenjės sė Demit

Mashkulli i kėsaj shenje ėshtė tradicional, duke pėrfshirė edhe dėshirat e tij seksuale. Vendi i preferuar pėr tė bėrė dashuri ėshtė njė krevat i madh dhe i fortė, por me jastėkė tė butė dhe njė kuvertė tė ngrohtė.
Kujdes! Nuk duhet ta shpėrqendroni nė asnjė mėnyrė gjatė aktit, pėrndryshe rrezikoni tė pėrballeni me egėrsinė e vėrtetė tė njė demi. Nėse e ndėrprisni, do t’ju duhet ta filloni gjithēka nga e para pėr tė krijuar atmosferėn e duhur.
Nė fantazitė erotike, meshkujt e Demit kėnaqėsinė seksuale e lidhin me kėnaqėsinė e tė shijuarit tė ushqimeve tė mira.
Femra ideale ėshtė pasionante, pragmatike dhe qė di mirė se ēfarė bėn. Fantazitė e tij erotike ndizen nga imazhi i njė gruaje qė lėpin njė akullore, kafshon njė banane apo pėrtyp me ėndje luleshtrydhe.
Josheni, duke i gatuar njė darkė tė shijshme dhe, mė pas... drejt kėnaqėsive tė shtratit...


Erotizmi i shenjės sė Binjakėve

Aventurėn perfekte seksuale meshkujt e kėsaj shenje e imagjinojnė kur zbulojnė njė femėr misterioze nė njė grup tė saponjohur njerėzish.
Vendi i preferuar pėr tė bėrė seks ėshtė njė dhomė luksoze hoteli, nė njė shtrat tė madh me mbulesa tė pambukta, duke pirė shampanjė e duke krijuar temperaturėn e duhur seksuale.
Mashkulli i shenjės sė Binjakėve ėshtė gati pėr ēdo lloj aventure seksuale me njė femėr qė i nxit fantazinė. Femra ideale pėr tė duhet tė ketė njė pamje elegante, pa komplekse dhe tė dijė tė flasė bukur.
Josheni me njė koktej tė pėrbėrė nga fantazia, eleganca, zgjuarsia - pa harruar tė shtoni pak luks - dhe ai ka pėr tė lėnė kokėn pas jush.


Erotizmi i shenjės sė Gaforres

Meshkujt e shenjės sė Gaforres gjatė aktit seksual nxiten shumė nga fantazitė erotike. Kreativiteti i tyre manisfestohet nė mėnyrė spontane nėse gjejnė njė partnere qė ka tė njėjtin sens pėr “lojėra” gjatė aktit seksual.
Atmosfera e duhur pėr ta ėshtė njė ambient i ndriēuar dobėt. Nėse nuk gjejnė kėtė atmosferė romantike, atėherė preferojnė seksin nė vende tė hapura, tė shkretuara dhe mundėsisht pranė vendeve bregdetare.
Meshkujt e lindur nėn shenjėn e Gaforres nuk ēmenden dhe aq pas trupave krejtėsisht tė zhveshur sesa pas pjesėve tė veēanta, qė duken nga rrobat e laguara.
Femra ideale duhet tė rrezatojė feminilitet, tė ketė gjoks tė madh e tė jetė njė femėr qė pėlqen tė pėrkėdhelė dhe tė dhurojė puthje.
Josheni me njė parfum tė veēantė dhe njė palė tė brendshme seksi, qė zbulohen “pa dashje” nga dekoltetė e hapura apo pantallonat me bel tė shkurtėr.


Erotizmi i shenjės sė Luanit

Meshkujt e kėsaj shenje pėlqejnė pjesėt misterioze tė njė gruaje. Madje, nė fantazitė e tyre erotike, imagjinojnė njė grua me fytyre tė mbuluar, e cila nuk flet asnjė fjalė, por vetėm e pėrkėdhel dhe e puth me pasion.
Meshkujt e Luanit nuk e kanė problem tė dominojnė nė shtrat. Por, nė tė njėjtėn kohė, i pėlqen edhe tė dominohet nga partnerja dhe tė luajė rolin e “luanit dembel”, qė pėlqen ta pėrkėdhelin, ta mbulojnė me puthje dhe tė jetė nė qendėr tė vėmendjes, si njė mbret i vėrtetė. Meshkujt e kėsaj shenje shpeshherė fantazojnė tė kenė eksperienca seksuale me dy partnere njėkohėsisht.
Femra ideale pėr Luanin duhet t’i ketė flokėt e gjatė dhe tė ērregullt, gjoksin e fortė dhe tė tonifikuar. Mund ta joshni, duke qenė tė gatshme tė eksperimentoni gjatė aktit seksual dhe njėkohėsisht duke e pėrkėdhelur me ėmbėlsi dhe butėsi.


Erotizmi i shenjės sė Virgjėreshės

Meshkujt e shenjės sė Virgjėreshės nuk humbasin shumė kohė me paralojėn. U pėlqen tė zhvishen shpejt dhe po aq shpejt duan ta shohin tė zhveshur trupin e partneres. Por mos harroni qė trupi duhet tė jetė i larė, i parfumosur mirė. Duhet tė jeni tė kujdesshme deri nė detajet mė tė imta.
Meshkujve tė shenjės sė Virgjėreshės u pėlqen tė jenė tė qetė pėr tė “studiuar” trupin e partneres, sidomos pikat mė tė ndjeshme tė saj, nė mėnyrė qė pastaj tė dinė tė dhurojnė kėnaqėsinė mė tė madhe. Mė pas, u pėlqen tė mbyllin sytė, ndėrkohė qė duhet tė jetė partnerja qė duhet t’u dhurojė kėnaqėsi atyre, nėpėrmjet “marifeteve” me duar dhe gjuhė.
Femra ideale ėshtė e hajthme, me gjoks tė vogėl dhe tė pasme tė tonifikuara mirė.
Josheni duke e ftuar nė njė dhomė tė pastėr, tė parfumuar mirė, me drita tė zbehta dhe duke i dhuruar njė masazh sensual.


Erotizmi i shenjės sė Peshores

Meshkujt e kėsaj shenje pėlqejnė femrat e egra e qė duan tė argėtohen nė shtrat. Zakonisht bien nė dashuri me femra shumė tė bukura. Por, nėse zbulojnė se partnerja e tyre nuk ėshtė aq inteligjente sa e kishin menduar, atėherė largohen njėherė e pėrgjithmonė. Meshkujt e Peshores vlerėsojnė femrat e rafinuara, qė kujdesen deri nė detaje. Tėrhiqen nga femrat qė veshin tė brendshme dhe aksesorė seksi. Ka shumė prej tyre qė pėlqejnė masazhet dhe kėrkojnė qė tė jetė femra ajo qė drejton “lojėn” sipas dėshirave tė saj.
Femra ideale ėshtė shumė e bukur, me forma tė rrumbullakosura, e rafinuar dhe e kujdesshme ndaj pamjes sė jashtme.
Josheni nėpėrmjet njė debati inteligjent, por mos harroni edhe tė brendshmet seksi e qė nxisin fantazinė.


Erotizmi i shenjės sė Akrepit

Sensualiteti ėshtė njė veēori e dallueshme pėr meshkujt e kėsaj shenje. Ėshtė pak e vėshtirė tė joshėsh meshkujt e Akrepit, sepse fantazia e tyre erotike ėshtė tejet e rafinuar dhe asgjė nuk pėrbėn ēudi pėr ta. Kjo shenjė ėshtė ndėr tė paktat qė nuk pėlqejnė seksin oral. Nuk ėshtė se janė kundėr, por nuk besojnė se nėpėrmjet tij mund tė arrihet njė kėnaqėsi mė e madhe seksuale.
Meshkujt e shenjės sė Akrepit kanė njė vetėkontroll pėr t’u pasur zili, por kur bie fjala pėr seksin, ata bėjnė njė pėrjashtim. Kjo do tė thotė qė nuk duan t’ia dinė shumė as pėr vendin e as pėr orėn, nėse janė tė papėrshtatshme.
Femra ideale ėshtė pasionante, qė ruan disa sekrete pėr vete.
Nėse kėrkoni tė joshni njė mashkull tė shenjės sė Akrepit, shtiruni sikur nuk ju intereson dhe shikojeni vėngėr e me ligėsi. Vetėm kėshtu do ta bėni qė tė lėrė kokėn pas jush.


Erotizmi i shenjės sė Shigjetarit

Meshkujt qė i pėrkasin shenjės sė Shigjetarit nuk kanė nevojė pėr teknika tė veēanta joshjeje, sepse janė vetė femrat qė bien shumė lehtė nė dashuri me ta. Prandaj, mashkulli i Shigjetarit ėshtė nė kėrkim tė njė femre qė “dorėzohet” me dėshirėn e saj, teksa ai e provokon me fjalė dhe gjeste tė thjeshta.
Tė lindurit e kėsaj shenje pėrjetojnė shumė orgazma, por nuk e kanė problem nėse partnerja nuk ka tė njėjtat kėrkesa si ai. Megjithatė, ndihen tė bezdisur nga femrat qė nuk arrijnė nė orgazmė.
Femra ideale nuk ka karakteristika tė veēanta fizikė, por duhet tė ketė patjetėr sensin e humorit dhe tė aventurės, si dhe tė jetė e qejfit dhe optimiste.
Meshkujt e Shigjetarit mund tė joshen gjatė njė mbrėmjeje tė gėzueshme. Hidhni ndonjė batutė pikante, por jo fort tė hidhėt... dhe brenda 15 minutash tė kėsaj “beteje erotike” do tė kurorėzoheni me njė orgazmė qė nuk ka tė paguar.


Erotizmi i shenjės sė Bricjapit

Meshkujt qė i pėrkasin shenjės sė Bricjapit arrijnė kėnaqėsinė nė lidhjet sentimentale mė mė vonė se shenjat e tjera. Ata bėhen mė joshės me kalimin e viteve, duke kultivuar edhe njė autoritet mė tė madh.
Meshkujve tė shenjės sė Bricjapit iu pėlqen tė bėjnė dashuri dhe mėsojnė shumė shpejt si t’i falin kėnaqėsi njė femre. Por nuk joshen dhe aq lehtė dhe pėr ta njė trup i zhveshur nuk arrin t’i nxisė seksualisht.
Pėr tė gjetur pikat e tyre tė dobėta, ėshtė shumė mė e vėshtirė nga ē’duket. Por, pėr femrat qė ia arrijnė kėtij qėllimi, ia vlen gjithė mundimi, sepse ato do tė shpėrblehen me kėnaqėsi tė pafundme.
Fizikisht u pėlqejnė femrat nė formėn e “dardhės”, me vithe tė bollshme, por e hajthme nė pjesėn e sipėrme tė trupit. Ajo duhet tė jetė e kujdesshme nė pėrzgjedhjen e tė brendshmeve dhe tė jetė gjithmonė e trukuar.
Josheni nė njė dhomė tė ngrohtė, me njė shtrat tė bollshėm, duke degustuar dy gota verė sė bashku.


Erotizmi i shenjės sė Ujorit

Meshkujt e shenjės sė Ujorit pėlqejnė temperaturat e nxehta dhe, kur bie fjala pėr seks, imagjinata e tij e ēon nė plazhet ekzotike a nė njė dhomė hoteli tė ngrohur mirė. Nėse klima ėshtė e akullt, atėherė meshkujt e Ujorit do tė jenė tė ftohtė edhe gjatė aktit.
Tė lindurit e kėsaj shenje kanė njė vetėvlerėsim tė madh pėr aftėsitė e tyre seksuale. Ata pėlqejnė tė flirtojnė, por rrallėherė i konkretizojnė nė lidhje fizike. Janė tipa sportivė, prandaj janė nė gjendje tė dhurojnė njė natė tė tėrė pasioni, por vetėm nėse ėshtė ndezur shkėndija e dashurisė.
Femra e tyre ideale duhet ta vlerėsojė seksin e ngadaltė, duke i paraprirė me njė paralojė delikate. Gjithashtu, ata vlerėsojnė shumė edhe komplimentet e shpeshta. Ndėrsa tė brendshmet seksi dhe truku janė detaje qė nuk i kushtojnė shumė rėndėsi.
Josheni me delikatesė, pa u treguar shumė agresive. Prisni momentin e duhur dhe mbulojeni me komplimente.


Erotizmi i shenjės sė Peshqve

Ėshtė vėshtirė tė kėnaqėsh meshkujt e shenjės sė Peshqve, sepse ata kanė njė natyrė tė dyfishtė, qė i bėn tė paparashikueshėm. Tė lindurit e kėsaj shenje pėlqejnė muzikėn, sepse ajo i nxit tė reagojnė nė mėnyrė sensuale. Iu pėlqen ta arrijnė orgazmėn sipas ritmit tė muzikės.
Nėse kėrkoni tė arrini kėnaqėsi seksuale, ėshtė shumė e rėndėsishme qė nė sfond tė vini pak muzikė, por jo shumė romantike. Mė pas, ata do tė dinė t’i dhurojnė njė femre kėnaqėsinė mė tė madhe.
Femra ideale duhet tė ketė shumė fantazi dhe tė dijė tė marrė iniciativėn nė momentin e duhur, qė do tė thotė se nė seks duhet ta drejtojė ajo lojėn.
Josheni me feminilitetin tuaj, qė duhet tė rrezatojė edhe nė pėrzgjedhjen e rrobave e sidomos tė tė brendshmeve. Pėrdorni pak truk pėr tė theksuar sharmin tuaj.
__________________

_________________
Erotizmi sipas shenjave te horoskopit I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Erotizmi sipas shenjave te horoskopit Empty Re: Erotizmi sipas shenjave te horoskopit

Mesazh nga ENDRI18 Fri Jun 27, 2008 2:05 am

Erotizmi i shenjės sė Bricjapit 

Meshkujt qė i pėrkasin shenjės sė Bricjapit arrijnė kėnaqėsinė nė lidhjet sentimentale mė mė vonė se shenjat e tjera. Ata bėhen mė joshės me kalimin e viteve, duke kultivuar edhe njė autoritet mė tė madh. 
Meshkujve tė shenjės sė Bricjapit iu pėlqen tė bėjnė dashuri dhe mėsojnė shumė shpejt si t’i falin kėnaqėsi njė femre. Por nuk joshen dhe aq lehtė dhe pėr ta njė trup i zhveshur nuk arrin t’i nxisė seksualisht. 
Pėr tė gjetur pikat e tyre tė dobėta, ėshtė shumė mė e vėshtirė nga ē’duket. Por, pėr femrat qė ia arrijnė kėtij qėllimi, ia vlen gjithė mundimi, sepse ato do tė shpėrblehen me kėnaqėsi tė pafundme. 
Fizikisht u pėlqejnė femrat nė formėn e “dardhės”, me vithe tė bollshme, por e hajthme nė pjesėn e sipėrme tė trupit. Ajo duhet tė jetė e kujdesshme nė pėrzgjedhjen e tė brendshmeve dhe tė jetė gjithmonė e trukuar. 
Josheni nė njė dhomė tė ngrohtė, me njė shtrat tė bollshėm, duke degustuar dy gota verė sė bashku.

ahahahhahahha po pra,i keni ren pikes ne ca gjera,muncisht ajo vera ne fund te jet e kuqe hahahah 
ENDRI18
ENDRI18

Male
Numri i postimeve : 49
Age : 110
Localisation : -Dashuria dhe enderrat- forum
profesioni : jam beb akoma :) lol
hobi : posting on forums
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi