Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PUTHJA E PARE

4 posters

Shko poshtė

PUTHJA E PARE Empty PUTHJA E PARE

Mesazh nga stine Tue Jul 17, 2007 2:37 pm

si ka qene per ju puthja e pare

stine

Male
Numri i postimeve : 6
Age : 38
Localisation : gjithandej jom
profesioni : biznez "MOBILERI CURRI"
hobi : gjithcka
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 16/07/2007

http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PUTHJA E PARE Empty Re: PUTHJA E PARE

Mesazh nga ZEBRA Mon Jul 30, 2007 11:09 pm

PUTHJA IME E PAR JA DO TA TREGOJ

ISHTE DITA E 8 MARSIT DITA E NANAVE DUKE SHKUAR NE SHKOLL U NDALA TE NJI DUQAN DHE BLEVA NJI LULE PER MESUSEN TIME TJA DHUROJ PER 8 MARSIN

JA DHUROVA MESUSESE LULEN E BUKUR AJO MU AFRUA DHE ME PUTHI NE FAQE DHE ME THA FLM

KUR DOLA NGA SHKOLLA TE MAR RUGEN PER NE SHPI ME NDALOJ NJI GOCE NGA KLASA IME ME THA PRIT PAK A MUNDET TE TE PUTHI SI MESUSAJA TE FAQJA UNE I THASH PO UNE SKAM LULE TE TE JAP PASTAJ AJO ME THA JO SDUA LULE PO DUA VEQ TE TE PUTHI TE FAQJA SI MESUSJA ...

PRA AJO ISHTE PUTHJA ME E EMBEL QE KAM MAR NGA NJI GOCE BUZET E SAJA ISHIN SI KAJMAK
ZEBRA
ZEBRA

Male
Numri i postimeve : 50
Age : 39
Localisation : wien
profesioni : pc ware
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PUTHJA E PARE Empty Re: PUTHJA E PARE

Mesazh nga Naki Tue Jul 31, 2007 12:04 am

Ajo qe une putha per here te pare ishte gruaja e dikujt tjeter por vertet ate nate nuk fjeta fare. Ishte per 18 vite me e vjeter se une por ajo puthje vertet ishte shume e embel:P

_________________
**No one is perfect me,too** !!!
Naki
Naki

Male
Numri i postimeve : 117
Localisation : Kosovė
profesioni : Basketbollist
hobi : Grat e Ndara nga Burri
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 23/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PUTHJA E PARE Empty Re: PUTHJA E PARE

Mesazh nga Guest Sat Sep 08, 2007 8:32 pm

Lum si Naki;Qfare ka perjetuar ai!

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PUTHJA E PARE Empty Re: PUTHJA E PARE

Mesazh nga Guest Thu Sep 13, 2007 7:56 pm

sAHERE HY Nė KėTė FORUM;NUK MUND DAL PA VĖSHTRUAR TE PUTHJET!Xhaxhi ka thėnė"Dashuria ėshtė e bekuar nga vet perendia"

kUSH NUK DO TėDONTE BEKIMIN?
Zoti ju bekoftė tė gjithėve.

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PUTHJA E PARE Empty Re: PUTHJA E PARE

Mesazh nga Guest Sat Oct 20, 2007 2:19 pm

pUTHJA ėSHTė MEDIKAMENT,ajo shėron dhimbje,ajo zgjatė jetėra. Puthjae pare pėr mua nga mbajė mend,ishte atėrore,mė puthi babai,tani jam moshuar por kam etje pėr atė puthje,nga sejetoj nė mėrgim.Mė paskur u rrita,e putha njė femėr qė e doja,por e putha tinėzisht,sepse atė kohė ashtu puthej,dhe nuk mu dukt se e shijova mirė.Pastaj vazhduan puthje,e u martova,edhe sot mė duan rinia,mė puthin djem,femra,e nė mbrėmje mi fshin gruaja herė me puthje,herė flakaresha,ha,haaaaa.Bashkėpunoj me 16forume shqiptare,tė gjithė mė puthin ngapak,te forumi juaj nuk kam pėrjetuar puthje,ju ftoj te mė puthė dikush,pavarėsisht qe femėr apo mashkull,e mira ka qenė femėr,po mjafton tė mė siguroni se mė doni(Ju lutem pėr mirėkuptim,bėjė ngapak shaka,jam mėrgimtar,dhekėshtu e kaloj kohėn,e dua humorin)
Ajo qka ėshtė kryesore puna juaj mė gėzoi,jeni shumė tė mirė
ju dua tė gjithėve.

kaloni mirė.

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PUTHJA E PARE Empty Re: PUTHJA E PARE

Mesazh nga Lsailha Fri Jun 20, 2008 3:05 pm

E kam harruar dreqin!Po deshet ju, ju tregoj per ate qe mora mbreme.
Lsailha
Lsailha

Female
Numri i postimeve : 39
profesioni : Fshesaxhesh
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 20/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PUTHJA E PARE Empty Re: PUTHJA E PARE

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi