Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gazola shume urime

+3
Annika
Morena
Naki
7 posters

Shko poshtė

Gazola shume urime Empty Gazola na lindi nje engjull

Mesazh nga Naki Mon Aug 11, 2008 11:04 pm

Admin jone Gazola lindi nje engjull sapo mora lajmin nga sajmir_pasha ka lindur nje goce te bukur te rroj te kete jete fat dhe lumturi me gjithe prinderit te behet 100 vjeqe.
Ne keto momente nuk po gjej fjalet adekuate por kam nderin te hap kete urim per motren time dhe mikun tim sajmir_pasha.

_________________
**No one is perfect me,too** !!!
Naki
Naki

Male
Numri i postimeve : 117
Localisation : Kosovė
profesioni : Basketbollist
hobi : Grat e Ndara nga Burri
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 23/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gazola shume urime Empty Re: Gazola shume urime

Mesazh nga Morena Tue Aug 12, 2008 12:01 pm

Gazol & Sajmire me jete te gjat goca .
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gazola shume urime Empty Re: Gazola shume urime

Mesazh nga Annika Tue Aug 12, 2008 1:08 pm

Gazola & Sajmir_pasha urim nje goce & lumturi
Annika
Annika

Female
Numri i postimeve : 183
Reputation : 0
Points : 3
Registration date : 17/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gazola shume urime Empty Re: Gazola shume urime

Mesazh nga Alba Wed Aug 13, 2008 1:27 am

Urime Gazola & Sajmir Cool Me jetė tė gjatė goca
Ju uroj Lumturi dhe Shėndet, gjithmonė nė jetėn tuajGazola shume urime 52z49z10


Alba
Alba
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 102
Age : 37
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 17/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gazola shume urime Empty Gazola shume urime

Mesazh nga GISHTEZA Thu Aug 21, 2008 5:02 pm

Sikur e lexuat ne forum eshte ven njoftimi se admin i ketij forumi ka sjell ne jete nje vajze nje engjull ..

i urojme mirese ardhjen ne kete bote e shum shum urime per mami Gazola e babi Sajmir
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Gazola shume urime De028
GISHTEZA
GISHTEZA

Numri i postimeve : 43
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gazola shume urime Empty Re: Gazola shume urime

Mesazh nga GISHTEZA Thu Aug 21, 2008 5:11 pm

Gazola shume urime Bloem42
keto per mamin gazola

Gazola shume urime Champagne
Kjo per babin Sajmir
Gazola shume urime H
kjo per bebin
GISHTEZA
GISHTEZA

Numri i postimeve : 43
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gazola shume urime Empty Re: Gazola shume urime

Mesazh nga gazola Fri Aug 22, 2008 1:55 pm

GISHTEZA shkruajti:Sikur e lexuat ne forum eshte ven njoftimi se admin i ketij forumi ka sjell ne jete nje vajze nje engjull ..

i urojme mirese ardhjen ne kete bote e shum shum urime per mami Gazola e babi Sajmir
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Gazola shume urime De028
Gishteza faleminderit motra Cool Cool Cool

_________________
Gazola shume urime I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gazola shume urime Empty Re: Gazola shume urime

Mesazh nga gazola Fri Aug 22, 2008 2:27 pm

Ju falenderoj te gjitheve nga zemra per urimin Cool puc

_________________
Gazola shume urime I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gazola shume urime Empty Re: Gazola shume urime

Mesazh nga Morena Fri Aug 22, 2008 10:04 pm

Gazola na thuaj dicka per beben Cool
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gazola shume urime Empty Re: Gazola shume urime

Mesazh nga gazola Sat Aug 23, 2008 1:30 pm

hahhahahah cte them une per beben, eshte shum e vogeeeeeeeeeel ,eshte kopja e Sajmirit.
nuk e di cte them tjeter Like a Star @ heaven .

_________________
Gazola shume urime I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gazola shume urime Empty Re: Gazola shume urime

Mesazh nga GISHTEZA Sat Aug 23, 2008 10:13 pm

si ja vute emrin motra se nuk na the
GISHTEZA
GISHTEZA

Numri i postimeve : 43
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gazola shume urime Empty Re: Gazola shume urime

Mesazh nga gazola Sun Aug 24, 2008 11:37 am

Uaaaaaaa paskam harruar tju tregoj SEANA
tregomni te vertete nese ju pelqen ose jo ? puc

_________________
Gazola shume urime I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gazola shume urime Empty Re: Gazola shume urime

Mesazh nga Annika Sun Aug 24, 2008 2:33 pm

Me pelqen emri SEANA njė emri e shume bukur flower
Annika
Annika

Female
Numri i postimeve : 183
Reputation : 0
Points : 3
Registration date : 17/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gazola shume urime Empty Re: Gazola shume urime

Mesazh nga Alba Sun Aug 24, 2008 3:40 pm

Gazola shumė emėr i bukur dhe i veēante , ta gėzojė dhe tė bėhet 100 vjeēe pooh
Alba
Alba
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 102
Age : 37
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 17/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gazola shume urime Empty Re: Gazola shume urime

Mesazh nga GISHTEZA Mon Aug 25, 2008 4:23 pm

gazola shkruajti:Uaaaaaaa paskam harruar tju tregoj SEANA
tregomni te vertete nese ju pelqen ose jo ? puc
Po ti embelsiren e mban per ne fund
shum emer i bukur dhe me nikun sihana kishe dicka ti dmth e kishe paramenduar me kohe Very Happy Very Happy
Po Seana eshte emer i bukur i vecante:hart:
GISHTEZA
GISHTEZA

Numri i postimeve : 43
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gazola shume urime Empty Re: Gazola shume urime

Mesazh nga ENDRI18 Mon Dec 08, 2008 7:30 pm

shum emer i bukur :) i vecante madje :) pergezime te dyve
ENDRI18
ENDRI18

Male
Numri i postimeve : 49
Age : 110
Localisation : -Dashuria dhe enderrat- forum
profesioni : jam beb akoma :) lol
hobi : posting on forums
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gazola shume urime Empty Re: Gazola shume urime

Mesazh nga Morena Thu Apr 16, 2009 8:20 pm

Gazola na mungon shume hart
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gazola shume urime Empty Re: Gazola shume urime

Mesazh nga gazola Thu Apr 16, 2009 8:32 pm

me mungoni edhe mua shum miqt e mi puc por ju rralle jeni ketu dhe une akoma me rralle logohem ne forum

_________________
Gazola shume urime I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gazola shume urime Empty Re: Gazola shume urime

Mesazh nga Morena Thu Apr 16, 2009 8:41 pm

gazola shkruajti:me mungoni edhe mua shum miqt e mi puc por ju rralle jeni ketu dhe une akoma me rralle logohem ne forum
Kur mungon (i zoti shtepis eshte shkretetir )yllo po ti mire se erdhe .si te kam gocen si e ke?
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gazola shume urime Empty Re: Gazola shume urime

Mesazh nga gazola Thu Apr 16, 2009 8:46 pm

une mir , goca ja rritet ,por e kam pasur me kete gribin e keq qe pushtoj greqine edhe keshtu.

_________________
Gazola shume urime I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gazola shume urime Empty Re: Gazola shume urime

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi