Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kujtimet me te bukura nga shkolla

4 posters

Shko poshtė

hihihi Kujtimet me te bukura nga shkolla

Mesazh nga Eugen Mon Aug 04, 2008 8:09 pm

Kujtimi im me i bukur kur kam rrahur mesuesen Evil cyclops Pc
Eugen
Eugen
V.I.P
V.I.P

Male
Numri i postimeve : 321
Age : 32
Localisation : albania
profesioni : verdhall haha
hobi : femrat
Reputation : 1
Points : 21
Registration date : 31/07/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hihihi Re: Kujtimet me te bukura nga shkolla

Mesazh nga gazola Mon Aug 04, 2008 9:10 pm

kujtimi me i bukur ne shkolle kur kam ngelur ne fiskelture e kam shkuar kam dhene provim Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Kujtimet me te bukura nga shkolla I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hihihi Re: Kujtimet me te bukura nga shkolla

Mesazh nga Morena Tue Aug 05, 2008 12:03 pm

Eugen shkruajti:Kujtimi im me i bukur kur kam rrahur mesuesen Evil cyclops Pc
Laughing Laughing yyyyyyyyyyyyyyy ajo do te shkruante ne vendin tend se eshte kujtim i pa harrushem Laughing
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hihihi Re: Kujtimet me te bukura nga shkolla

Mesazh nga Eugen Tue Aug 05, 2008 2:49 pm

normale i pa harrushem po ta harroj po te doj por i ka ngelur shenje ne fytyr
Eugen
Eugen
V.I.P
V.I.P

Male
Numri i postimeve : 321
Age : 32
Localisation : albania
profesioni : verdhall haha
hobi : femrat
Reputation : 1
Points : 21
Registration date : 31/07/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hihihi Re: Kujtimet me te bukura nga shkolla

Mesazh nga Lsailha Tue Aug 05, 2008 4:11 pm

Jane shume, por me te bukurat ishte kur iknim nga ora e mesimit dhe shkonim ne kala dhe plaste humori.
Lsailha
Lsailha

Female
Numri i postimeve : 39
profesioni : Fshesaxhesh
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 20/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hihihi Re: Kujtimet me te bukura nga shkolla

Mesazh nga Eugen Tue Aug 05, 2008 4:35 pm

ou paska pas gjyle humori ateher e gjuanit me top humorin per nga shkolla?
Eugen
Eugen
V.I.P
V.I.P

Male
Numri i postimeve : 321
Age : 32
Localisation : albania
profesioni : verdhall haha
hobi : femrat
Reputation : 1
Points : 21
Registration date : 31/07/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hihihi Re: Kujtimet me te bukura nga shkolla

Mesazh nga Lsailha Tue Aug 05, 2008 5:18 pm

Normale qe imagjinates i lejohet te kaloj limitet e hamendesimeve, kur nuk eshte ne dijeni ose ne vendngjarje.
Lsailha
Lsailha

Female
Numri i postimeve : 39
profesioni : Fshesaxhesh
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 20/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hihihi Re: Kujtimet me te bukura nga shkolla

Mesazh nga Eugen Tue Aug 05, 2008 7:25 pm

sa me llafe tmdhoja fliska kjo rre xhavo
me vjen keq per profesionin tend po ti qenke per psinkologe
Eugen
Eugen
V.I.P
V.I.P

Male
Numri i postimeve : 321
Age : 32
Localisation : albania
profesioni : verdhall haha
hobi : femrat
Reputation : 1
Points : 21
Registration date : 31/07/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hihihi Re: Kujtimet me te bukura nga shkolla

Mesazh nga Morena Tue Aug 05, 2008 10:40 pm

Eugen shkruajti:sa me llafe tmdhoja fliska kjo rre xhavo
me vjen keq per profesionin tend po ti qenke per psinkologe
qafsha per zotin je mistrec i modh xhavo Laughing
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hihihi Re: Kujtimet me te bukura nga shkolla

Mesazh nga Eugen Wed Aug 06, 2008 12:03 am

me qafsh hallin . mua te gjitha kocat me thon je si shpirt . bukurosh

hahahahhahahahahha Laughing
Eugen
Eugen
V.I.P
V.I.P

Male
Numri i postimeve : 321
Age : 32
Localisation : albania
profesioni : verdhall haha
hobi : femrat
Reputation : 1
Points : 21
Registration date : 31/07/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hihihi Re: Kujtimet me te bukura nga shkolla

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi