Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfar po mendon .....

3 posters

Shko poshtė

Cfar po mendon ..... Empty Cfar po mendon .....

Mesazh nga Morena Fri Jul 04, 2008 8:39 pm

Po mendoj ku jan antaret e forumit Sad
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfar po mendon ..... Empty Re: Cfar po mendon .....

Mesazh nga gazola Fri Jul 04, 2008 8:48 pm

Po mendoj qe pran teje do jem me mire jahu

_________________
Cfar po mendon ..... I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfar po mendon ..... Empty Re: Cfar po mendon .....

Mesazh nga Morena Fri Jul 04, 2008 8:54 pm

Po mendoj se prav vetevetes dhe siqeritetit te gjith jemi mire ,nese duam veten ton ateher kemi fituar dhe dashurin e te tjerve . :roll:
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfar po mendon ..... Empty Re: Cfar po mendon .....

Mesazh nga T_3nt Sat Jul 05, 2008 10:08 am

Po mendoj se qekam vet sot ne forum Sad
T_3nt
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfar po mendon ..... Empty Re: Cfar po mendon .....

Mesazh nga Musafir Sat Jul 05, 2008 7:46 pm

po mendoi te pi kafe :roll:


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfar po mendon ..... Empty Re: Cfar po mendon .....

Mesazh nga Morena Sat Jul 05, 2008 8:15 pm

po mendoj per njonin hart
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfar po mendon ..... Empty Re: Cfar po mendon .....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi