Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Me cin antar/re do doje te takohesh?

5 posters

Shko poshtė

Me cin antar/re do doje te takohesh? Empty Me cin antar/re do doje te takohesh?

Mesazh nga T_3nt Mon Jun 25, 2007 12:37 am

Na thoni se me ke do donit te takoheshit,,me antaret ne forum,une per vete po te kisha mundesi do takoja tgjith,,por si dihet jetes,:roll:
T_3nt
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me cin antar/re do doje te takohesh? Empty Re: Me cin antar/re do doje te takohesh?

Mesazh nga gazola Mon Jun 25, 2007 7:14 pm

Mua do me pelqente te takoja te gjithe anetaret dhe ti njihja ata nga afer cheers

_________________
Me cin antar/re do doje te takohesh? I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me cin antar/re do doje te takohesh? Empty Re: Me cin antar/re do doje te takohesh?

Mesazh nga T_3nt Mon Jun 25, 2007 10:03 pm

po muve :P
T_3nt
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me cin antar/re do doje te takohesh? Empty Re: Me cin antar/re do doje te takohesh?

Mesazh nga gazola Mon Jun 25, 2007 10:33 pm

edhe ty :P

_________________
Me cin antar/re do doje te takohesh? I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me cin antar/re do doje te takohesh? Empty Re: Me cin antar/re do doje te takohesh?

Mesazh nga sajmir_pasha Mon Jun 25, 2007 10:55 pm

Po thuajse me te gjithe
por me nakin doja ta pija nje kafe ama.

_________________
Me cin antar/re do doje te takohesh? BlueGlitterStemRoseTE DUA JETA IME
sajmir_pasha
sajmir_pasha
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 196
Age : 39
Localisation : Rhodos_Greece
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me cin antar/re do doje te takohesh? Empty Re: Me cin antar/re do doje te takohesh?

Mesazh nga gazola Thu Jul 05, 2007 9:02 pm

Une me do doja te takoja Xhaxhi Adem.Kam shum respekt per teciao


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Sat Nov 03, 2007 8:04 pm, edituar 1 herė gjithsej

_________________
Me cin antar/re do doje te takohesh? I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me cin antar/re do doje te takohesh? Empty Re: Me cin antar/re do doje te takohesh?

Mesazh nga Naki Fri Jul 06, 2007 12:45 am

Une kafen ta premtoj sajmir do e pime lal gjithesesi.
Me kend do doja te takohesha hmmmm mafi t3 e di ti veq nja 15 minuta a ben he?
Kam takuar shume nga forumet te them deri tani mbi 100 si ngafaqet, diskutimet, bota juaj, dhe hapsira...

_________________
**No one is perfect me,too** !!!
Naki
Naki

Male
Numri i postimeve : 117
Localisation : Kosovė
profesioni : Basketbollist
hobi : Grat e Ndara nga Burri
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 23/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me cin antar/re do doje te takohesh? Empty Re: Me cin antar/re do doje te takohesh?

Mesazh nga Guest Fri Nov 02, 2007 1:15 pm

Sa tė pashpirt,asnjė nuk don tė takohet me mua.
Do tė ju takoj njė ditė tė gjithėve,deshėt apo nuk deshėt.Kush nuk del nė vend takim,i trokas nė zile,ajo kushton njė drekė.

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me cin antar/re do doje te takohesh? Empty Mė m irė vonė se kurr

Mesazh nga xhaxhi Fri Nov 02, 2007 1:24 pm

Shaban, mirė e ke. Le tė kushtojė njė drekė edhe njė gjygym ēaj bile. Por, mos thuaj asnjė nuk don tė takohet me mua se aiiiiiiii sa ka qė deshirojnė takimin me ty. Ani, unė le tė mes i fundmi veq le tė takohem.
xhaxhi
xhaxhi
V.I.P
V.I.P

Male
Numri i postimeve : 30
Age : 74
Localisation : Rahovec-Kosovė
profesioni : punėtor administrate por edhe shkruaj nga pak
hobi : shkrimet
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2007

http://ademgjurgjeviku.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me cin antar/re do doje te takohesh? Empty Re: Me cin antar/re do doje te takohesh?

Mesazh nga Guest Tue Nov 06, 2007 8:01 pm

oh,jo mė fal baca Adem,kur kam shkruar kėtu,planifikimi impėr njė takim me ty ishtei kryar,i pari qė do tatakoj nga forumet do tė jesh ti bacė Adem Berisha,pėr tė tjerėt,sipas vullnetit tė tyre.

Fat dhe shumė shėndet,i nderuar baca Adem.

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me cin antar/re do doje te takohesh? Empty Re: Me cin antar/re do doje te takohesh?

Mesazh nga Guest Sat Dec 01, 2007 1:43 am

kam mall tė takoj njė anėtar nė forum,cilindo poquditėrisht nuk takoj asnjė!!!!

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me cin antar/re do doje te takohesh? Empty Re: Me cin antar/re do doje te takohesh?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi