Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ATY RRON VEQ NĖNA

Shko poshtė

ATY RRON VEQ NĖNA Empty ATY RRON VEQ NĖNA

Mesazh nga Guest Tue Aug 28, 2007 9:50 pm

ATY RRON VEQ NĖNA
Nepullaze te vjetruara
vende,vende leshojne piken
e vetmuar rron veq nena
jeten e qon bashke me friken.


Hedh shiqim prej ares te bukes
perplot eshte mbushur kaēuba
e vetmuar rrin prane stufes
pa djema,pa ēupa.

Rron me shprese ne tue na prite
kujton ditet e pleqerise
i thote zemres duro
jeta behet,domosdo.

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi