pershendetni,kur te vini ne forum.

Faqja 3 e 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Shko poshtė

Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga Annika prej Wed Jun 25, 2008 10:16 pm

Pershendejte te gjithve Cool
avatar
Annika

Female
Numri i postimeve : 183
Reputation : 0
Points : 3
Registration date : 17/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga vesa prej Thu Jun 26, 2008 8:39 am

pershendetje per te gjith. !
avatar
vesa

Numri i postimeve : 41
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 26/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga gazola prej Thu Jun 26, 2008 11:39 am

Pershendetje dhe mire se erdhe vesa Cool

_________________

Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
avatar
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 32
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga vesa prej Thu Jun 26, 2008 2:19 pm

gazola shkruajti:Pershendetje dhe mire se erdhe vesa Cool

Mir se te gjeta edhe ty pershendetje Cool
avatar
vesa

Numri i postimeve : 41
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 26/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga ENDRI18 prej Thu Jun 26, 2008 5:34 pm

mirdita all,pershendetje te gjitheve
avatar
ENDRI18

Male
Numri i postimeve : 49
Age : 106
Localisation : -Dashuria dhe enderrat- forum
profesioni : jam beb akoma :) lol
hobi : posting on forums
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 26/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga Annika prej Thu Jun 26, 2008 5:59 pm

Mirėdita ENDRI18,

Mirėdita te gjithve Basketball
avatar
Annika

Female
Numri i postimeve : 183
Reputation : 0
Points : 3
Registration date : 17/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga sajmir_pasha prej Sat Jun 28, 2008 10:55 pm

Si u ngryset mire

_________________
TE DUA JETA IME
avatar
sajmir_pasha
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 196
Age : 35
Localisation : Rhodos_Greece
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga Morena prej Sun Jun 29, 2008 11:40 am

Miremengjesi te gjithve!
avatar
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga gazola prej Sun Jun 29, 2008 12:09 pm

Pershendetje te gjitheve ju uroj nje dite te mbare

_________________

Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
avatar
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 32
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga Annika prej Sun Jun 29, 2008 6:33 pm

Pershendetjes Gazola njė pėrqafoj pėr ty mike nga mua Cool
avatar
Annika

Female
Numri i postimeve : 183
Reputation : 0
Points : 3
Registration date : 17/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga Musafir prej Sun Jun 29, 2008 9:15 pm

pershendetje per te gjith ju uroi sa me mir te kaloni te gjith


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga Morena prej Sun Jun 29, 2008 9:16 pm

Mirembrema te gjithve
avatar
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga Alba prej Mon Jun 30, 2008 11:06 am

Pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e forumit, ju uroj njė javė sa mė tė qetė ...
avatar
Alba
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 102
Age : 33
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 17/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga Morena prej Mon Jun 30, 2008 12:00 pm

Pershendetje Wink
avatar
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga Musafir prej Mon Jun 30, 2008 4:07 pm

Alba shkruajti:Pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e forumit, ju uroj njė javė sa mė tė qetė ...

shum flm yll edhe une njashtu ju pershendes te gjitheve te kaloni si ma se miri

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga vesa prej Mon Jun 30, 2008 4:09 pm

pershendetje motrushe gurbetqare Cool
avatar
vesa

Numri i postimeve : 41
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 26/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga gazola prej Tue Jul 01, 2008 6:03 pm

Pershendetje te gjitheve puc

_________________

Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
avatar
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 32
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga Musafir prej Tue Jul 01, 2008 7:29 pm

pershendetje te perzemerta ju dyjave siper si dhe te gjitheve

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga Annika prej Tue Jul 01, 2008 8:54 pm

Mirėmbrėma te gjithve, ne mbrėmje vere e mrekullueshme ❤
avatar
Annika

Female
Numri i postimeve : 183
Reputation : 0
Points : 3
Registration date : 17/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga Alba prej Wed Jul 02, 2008 4:35 pm

Pershendetje ciao
avatar
Alba
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 102
Age : 33
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 17/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga Annika prej Wed Jul 02, 2008 6:56 pm

Mirėmbrėma Surprised
avatar
Annika

Female
Numri i postimeve : 183
Reputation : 0
Points : 3
Registration date : 17/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga Morena prej Wed Jul 02, 2008 9:58 pm

Mirembrema!
avatar
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga Musafir prej Wed Jul 02, 2008 9:58 pm

vesa shkruajti:pershendetje motrushe gurbetqare Cool

Cool puc si dhe te gjith ju pershendes

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga gazola prej Wed Jul 02, 2008 10:02 pm

Pershendetje gurbetqarja dhe morena puc Cool gjithashtu dhe ju te tjeret qe tani nuk jeni online

_________________

Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
avatar
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 32
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

Shiko profilin e anėtarit http://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga Morena prej Wed Jul 02, 2008 10:04 pm

Gazola pershendetje dhe nga une!
avatar
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetni,kur te vini ne forum.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi