Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NĖ KUJTESĖ

Shko poshtė

NĖ KUJTESĖ Empty NĖ KUJTESĖ

Mesazh nga Guest Sun Aug 26, 2007 3:00 pm

NĖ KUJTESĖ
Dikush po qan
mos po qaj une?

Me ninullat te bukura
mķ ndizte nena
dhe qirijte qiellore
mbi koke.

Mbi koke
pleqeria se ē“mi shkundi
borerat e Sharrit.,
e duke bredhur meridianeve
ninullat e nenes s“mu ndane
Dikush qan
Mospo qaj une?

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi