Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KRENARIA DHE PIKĖLLIMI-ADEM BERISHA

Shko poshtė

KRENARIA DHE PIKĖLLIMI-ADEM BERISHA Empty KRENARIA DHE PIKĖLLIMI-ADEM BERISHA

Mesazh nga Guest Tue Aug 21, 2007 3:07 pm

kY LIBER I BUKUR POETIK"KRENARIA DHE PIKĖLLIMI",i poetit Adem Berisha,xhaxhait te forumit tuaj,keto dite ka rene ne duart e lexuesit.Lexuesi yne ka te beje me nje liber qe mbane vulen poetike.
Liber i shoqeruar menje burim ndjenjash,ku dyprej tyre jane me te fuqishmet:ekstaza per lirine kombetare,dhe dhembja per humbjen tragjike te mbeses se tij Diellza.Lexoni dhe binduni.Te gjithe lexuesit qe nuk e gjejne rrugen e ketij libri,kontaktoni:ademgjurgjeviku@hotmail.com.
Falemnderit baca Adem,qe lexuesit tone i dhe nje liber te mire poetik,shendet dhe suksese nekrijimtarine e me tutjeme.

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

KRENARIA DHE PIKĖLLIMI-ADEM BERISHA Empty Re: KRENARIA DHE PIKĖLLIMI-ADEM BERISHA

Mesazh nga xhaxhi Wed Aug 22, 2007 12:35 am

Shumė i nderuari Cakolli,
nga zemra ju falenderoj pėr prezantimin e librit tim tė posabotuar i cili me kėnaqėsinė time maksimale iu dedikohet lexuesėve tė forumiot por edhe lexuesėve tjerė qė kanė kohė, mundėsi dhe vullnet tė lexojnė. Do tė isha mė i lumturi sikur tė bindem se ky liber vėrtetė kėnaq shpirtėrat e lexuesėve nė sherbimin e tė cilėve do tė jem vazhdimisht.
Natyrisht se ky ėshtė njė kontribut minimal por shpresoj se ne tė ardhmen do tė jap edhe mė shumė nga vetja vetėm e vetėm pėr kėnaqėsinė e lexuesėve shumė tė rrespektuar.
xhaxhi
xhaxhi
V.I.P
V.I.P

Male
Numri i postimeve : 30
Age : 74
Localisation : Rahovec-Kosovė
profesioni : punėtor administrate por edhe shkruaj nga pak
hobi : shkrimet
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2007

http://ademgjurgjeviku.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

KRENARIA DHE PIKĖLLIMI-ADEM BERISHA Empty Re: KRENARIA DHE PIKĖLLIMI-ADEM BERISHA

Mesazh nga Guest Wed Aug 22, 2007 10:32 pm

MBAJE KETENIVEL;I NDERUAR BACA ADEM,dhe lexuesi do te mbeteti kenaqurme ju,jeni shume i mire.
Shendet te mire ju deshiron Shaban Cakolli

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

KRENARIA DHE PIKĖLLIMI-ADEM BERISHA Empty Re: KRENARIA DHE PIKĖLLIMI-ADEM BERISHA

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi