Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cilin version te msn keni te instaluar?

3 posters

Shko poshtė

Cilin version te msn keni te instaluar? Empty Cilin version te msn keni te instaluar?

Mesazh nga GISHTEZA Fri Jul 13, 2007 9:57 pm

GISHTEZA
GISHTEZA

Numri i postimeve : 43
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cilin version te msn keni te instaluar? Empty Re: Cilin version te msn keni te instaluar?

Mesazh nga T_3nt Sun Jul 15, 2007 9:24 am

Windows Live :p :P
T_3nt
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cilin version te msn keni te instaluar? Empty Re: Cilin version te msn keni te instaluar?

Mesazh nga gazola Mon Jul 16, 2007 7:10 pm

une kam kliko ketu
Messenger Plus! Live. sa per linkun qe ke vendosur gishteza une nuk mund te futem se e kam ip te bllokuar.

_________________
Cilin version te msn keni te instaluar? I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cilin version te msn keni te instaluar? Empty Re: Cilin version te msn keni te instaluar?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi