Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bill Gates programues?

Shko poshtė

Bill Gates programues? Empty Bill Gates programues?

Mesazh nga GISHTEZA Fri Jul 13, 2007 9:56 pm

A eshte Bill Gates programues?
Po eshte e vertet qe ai eshte nje pogramues "Gates attended public elementary school and the private Lakeside School. There, he discovered his interest in software and began programming computers at age 13." AI e la ne vitin e trete shkollen edhe nuk ishte ne Oxford por ishte ne Harvard University...
GISHTEZA
GISHTEZA

Numri i postimeve : 43
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi