Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pershendesni dike me kengen qe po degjoni

4 posters

Shko poshtė

Akounti im Pershendesni dike me kengen qe po degjoni

Mesazh nga gazola Sat Jun 23, 2007 11:11 pm

Pershendesni dike me kengen qe po degjoni
Ju pershendes te gjitheve me kengen "Umbrella" nga Rihanna


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Mon Jun 25, 2007 10:25 pm, edituar 1 herė gjithsej

_________________
Pershendesni dike me kengen qe po degjoni I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Pershendesni dike me kengen qe po degjoni

Mesazh nga T_3nt Sun Jun 24, 2007 8:14 pm

une te persh ty dhe et puc pak faqen,,por kjo tem duhet et jet te muzika :P muahhh puc puc mo am merr per keq zemra
T_3nt
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Pershendesni dike me kengen qe po degjoni

Mesazh nga GISHTEZA Sun Jun 24, 2007 8:54 pm

urime per faqen te zonjes se shpise i takojn do lule
Pershendesni dike me kengen qe po degjoni Flower00052

per ty e dashur
GISHTEZA
GISHTEZA

Numri i postimeve : 43
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Pershendesni dike me kengen qe po degjoni

Mesazh nga gazola Sun Jun 24, 2007 9:09 pm

hahahahhah shum faleminderit por pse u harxhove o Gishtez

_________________
Pershendesni dike me kengen qe po degjoni I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Pershendesni dike me kengen qe po degjoni

Mesazh nga xhaxhi Mon Jun 25, 2007 12:47 am

Hajde pra, i erdhi rradha edhe plakut tė pershendes. Urime, suksese e gjithė tė mirat tjera. Do punojmė sė bashku dhe do arrijmė tek piksynimi. Pergėzon xhaxhi Adem.
xhaxhi
xhaxhi
V.I.P
V.I.P

Male
Numri i postimeve : 30
Age : 74
Localisation : Rahovec-Kosovė
profesioni : punėtor administrate por edhe shkruaj nga pak
hobi : shkrimet
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2007

http://ademgjurgjeviku.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Pershendesni dike me kengen qe po degjoni

Mesazh nga gazola Mon Jun 25, 2007 4:24 pm

Mire se erdhe xhaxhi Adem te uroj  te kalosh mir midis nesh. :)

_________________
Pershendesni dike me kengen qe po degjoni I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Pershendesni dike me kengen qe po degjoni

Mesazh nga Guest Sat Jan 26, 2008 1:49 am

Me kėngėn"Jo nuk ndahet Mitrovica",i pėrshėndes tėgjithė antaret e ketij forumi dhe i ftoj tė takohemi njė ditė tė gjithė nė linjė.

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Pershendesni dike me kengen qe po degjoni

Mesazh nga GISHTEZA Mon Feb 11, 2008 10:12 pm

pershendes ciftin e ri me nje keng te zemres te tyre
GISHTEZA
GISHTEZA

Numri i postimeve : 43
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Pershendesni dike me kengen qe po degjoni

Mesazh nga gazola Wed Feb 13, 2008 8:19 pm

pershendetje per motren time me kengen qe asaj i perlqen me teper .

_________________
Pershendesni dike me kengen qe po degjoni I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Pershendesni dike me kengen qe po degjoni

Mesazh nga Guest Mon Feb 18, 2008 9:52 pm

pershendes gjithė anėtarėt e forumit me kėngen 3000 vjet pres pavarėsinė-Meda

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Pershendesni dike me kengen qe po degjoni

Mesazh nga Guest Tue Feb 19, 2008 2:45 pm

Pėrshėndes anėtaren e re tė forumit tuaj-gurbetqarja,e kam mike nė shumė forume,per te kėngėn"E shkuar e harruar"-Ermajl Fejzullahu

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Pershendesni dike me kengen qe po degjoni

Mesazh nga Musafir Tue Feb 19, 2008 3:39 pm

pershendes te gjith vellezerit e motrat te ketij forumi me kengen e pavaresis kendon Gazmend Rama

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Pershendesni dike me kengen qe po degjoni

Mesazh nga Guest Tue Feb 19, 2008 3:48 pm

flm,shume moter dhe je e mire ardhur ne forumin tone,kalo mire

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Pershendesni dike me kengen qe po degjoni

Mesazh nga Musafir Tue Feb 19, 2008 3:58 pm

shum flm vlla cakolli edhe une mir se ju kam gjetur te gjitheve dhe ju pershendes me kengen thrret Prizreni mori Shkoder Wink

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Pershendesni dike me kengen qe po degjoni

Mesazh nga Guest Tue Feb 19, 2008 4:04 pm

flm,moter dhe gėzim pėr ne,tani vėrtetė Prizreni po thėrret Shkodrėn lirė-gėzuar

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Pershendesni dike me kengen qe po degjoni

Mesazh nga Musafir Tue Feb 19, 2008 4:04 pm

SHUM FLM ASHTU EDHE NGA TI VLLA GEZUAR TE GJITHEVE NE TROJET SHQIPE VALOJN FLAMUJT TAN TE LIR Wink

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Pershendesni dike me kengen qe po degjoni

Mesazh nga Guest Tue Feb 19, 2008 4:16 pm

te bejme edhe kete forum flamurtar

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Pershendesni dike me kengen qe po degjoni

Mesazh nga Musafir Tue Feb 19, 2008 4:25 pm

po vlla ket forum do ta zbukurojm si na ka hije sepse jemi bija e bij te tokes SHQIPE Wink

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Pershendesni dike me kengen qe po degjoni

Mesazh nga Guest Tue Feb 19, 2008 4:26 pm

dhe per kete do te jesh shume e nderuar,moter

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Pershendesni dike me kengen qe po degjoni

Mesazh nga Musafir Tue Feb 19, 2008 4:29 pm

SHUM FLM VLLA

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Pershendesni dike me kengen qe po degjoni

Mesazh nga Guest Tue Feb 19, 2008 4:35 pm

tani moter une per vete dhe per ju po pershendes Gazola,dhe po i them se ne jemi tė gatshėm tė punojmė nė forumin tuaj
dhe urimeve po u percjell kengen qe ju zgjodhet,pėr Pavaresine.

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Pershendesni dike me kengen qe po degjoni

Mesazh nga Musafir Tue Feb 19, 2008 4:37 pm

po ashtu vlla edhe une ju bashkangjitem urimit tend Wink

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Akounti im Re: Pershendesni dike me kengen qe po degjoni

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi