Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cunat pyesin gocat pergjigjen

5 posters

Shko poshtė

Cunat pyesin gocat pergjigjen Empty Cunat pyesin gocat pergjigjen

Mesazh nga sajmir_pasha Fri Jun 29, 2007 9:27 pm

Perse famrat sa here qe zihen kapen nga floket:)

_________________
Cunat pyesin gocat pergjigjen BlueGlitterStemRoseTE DUA JETA IME
sajmir_pasha
sajmir_pasha
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 196
Age : 39
Localisation : Rhodos_Greece
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cunat pyesin gocat pergjigjen Empty Re: Cunat pyesin gocat pergjigjen

Mesazh nga sajmir_pasha Sat Jul 12, 2008 10:42 pm

do i pergjigjet njeri kesaj pyetje apo do Sleep

_________________
Cunat pyesin gocat pergjigjen BlueGlitterStemRoseTE DUA JETA IME
sajmir_pasha
sajmir_pasha
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 196
Age : 39
Localisation : Rhodos_Greece
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cunat pyesin gocat pergjigjen Empty Re: Cunat pyesin gocat pergjigjen

Mesazh nga Morena Sun Jul 13, 2008 1:21 am

hahahahahahah fli ti

Pse nuk e di nuk e kam provuar dmth..signomi!
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cunat pyesin gocat pergjigjen Empty Re: Cunat pyesin gocat pergjigjen

Mesazh nga Naki Tue Jul 15, 2008 4:18 pm

Cila eshte menyra qe me hy ne boten e nje femra ne personalitetin e saj pa perdor metoda djallzore ( lojna, provokime, mashtrime etj etj) ? A ka ndonje metod ngase realiteti nuk vlen sot kete e kam vertetu dhe nuk dua te kem spjegime!?

_________________
**No one is perfect me,too** !!!
Naki
Naki

Male
Numri i postimeve : 117
Localisation : Kosovė
profesioni : Basketbollist
hobi : Grat e Ndara nga Burri
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 23/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cunat pyesin gocat pergjigjen Empty Re: Cunat pyesin gocat pergjigjen

Mesazh nga Musafir Tue Jul 15, 2008 7:53 pm

Naki shkruajti:Cila eshte menyra qe me hy ne boten e nje femra ne personalitetin e saj pa perdor metoda djallzore ( lojna, provokime, mashtrime etj etj) ? A ka ndonje metod ngase realiteti nuk vlen sot kete e kam vertetu dhe nuk dua te kem spjegime!?

une flas ne emrin tim sa i perket kesaj pyetje
per mua ekziston ne Boten time qe te jet i sinqert dhe te jet kur e pyes diqka te me thot vet ai se cfar esht arsyeja e jo te ndegjoi nga te tjeret genjeshtra ,per te tjerat nuk vijn ne pyetje por si nje person qe kam besim ne dikend dua qe edhe ai te jet i kuptueshem dhe te ma thot arsyen

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cunat pyesin gocat pergjigjen Empty Re: Cunat pyesin gocat pergjigjen

Mesazh nga gazola Fri Jul 18, 2008 11:48 am

skam asnje pergjigje per pyetje me larte cuna keni ndonje pyetje tjeter Surprised

_________________
Cunat pyesin gocat pergjigjen I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cunat pyesin gocat pergjigjen Empty Re: Cunat pyesin gocat pergjigjen

Mesazh nga sajmir_pasha Fri Jul 18, 2008 5:25 pm

Nqs i dashuri juaj do tju tregonte nje
tradheti,si do reagonit...do ishit ne gjendje ta falnit..? (e kam fjalen per nje lidhje serioze)

_________________
Cunat pyesin gocat pergjigjen BlueGlitterStemRoseTE DUA JETA IME
sajmir_pasha
sajmir_pasha
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 196
Age : 39
Localisation : Rhodos_Greece
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cunat pyesin gocat pergjigjen Empty Re: Cunat pyesin gocat pergjigjen

Mesazh nga gazola Fri Jul 18, 2008 6:02 pm

Sad Evil Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Cunat pyesin gocat pergjigjen I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cunat pyesin gocat pergjigjen Empty Re: Cunat pyesin gocat pergjigjen

Mesazh nga Morena Fri Jul 18, 2008 6:48 pm

Une do e falja por nqs ai ishte shum bindes perse e beri .Te falesh eshte hynore....
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cunat pyesin gocat pergjigjen Empty Re: Cunat pyesin gocat pergjigjen

Mesazh nga gazola Fri Jul 18, 2008 11:00 pm

rri mi morena mos thuaj ashtu se e dine pastaj keta se i falim ne edhe fillojne nga tradhetite Evil

_________________
Cunat pyesin gocat pergjigjen I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cunat pyesin gocat pergjigjen Empty Re: Cunat pyesin gocat pergjigjen

Mesazh nga Morena Fri Jul 18, 2008 11:03 pm

Gazola hahahahahahahahah e mi e ja kpusim............... veshet dmth pasta ne Basketball
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cunat pyesin gocat pergjigjen Empty Re: Cunat pyesin gocat pergjigjen

Mesazh nga Morena Tue Jul 22, 2008 8:30 pm

Ueeeeeeeeee ju mbarun pytjet ketyreve ,kaq e patet mo?
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cunat pyesin gocat pergjigjen Empty Re: Cunat pyesin gocat pergjigjen

Mesazh nga Eugen Fri Apr 17, 2009 7:58 pm

kush tha mi?
jam edhe un.nje pyetje ne pergjithesi perse ju femrat kur shkoni ne banjo merrni edhe nje shoqe me vete? Very Happy:D:D:D:D:D:D

edhe nje e kam kap me bajno perse dilni foto ne banjo? apo eshte ambjenti me i mire per ju ? hahahaha
Eugen
Eugen
V.I.P
V.I.P

Male
Numri i postimeve : 321
Age : 32
Localisation : albania
profesioni : verdhall haha
hobi : femrat
Reputation : 1
Points : 21
Registration date : 31/07/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cunat pyesin gocat pergjigjen Empty Re: Cunat pyesin gocat pergjigjen

Mesazh nga Morena Sat Apr 18, 2009 8:58 pm

Ne disa raste po futem me gjithe shoqen ne banjo.

Sa per foton se di per te tjerat por une skam ber foto ne banjo !
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cunat pyesin gocat pergjigjen Empty Re: Cunat pyesin gocat pergjigjen

Mesazh nga Eugen Sun Apr 19, 2009 2:10 am

po pse pra futesh me shoqen ne banjo ky eshte sekreti ose thelbi , hahahah
Eugen
Eugen
V.I.P
V.I.P

Male
Numri i postimeve : 321
Age : 32
Localisation : albania
profesioni : verdhall haha
hobi : femrat
Reputation : 1
Points : 21
Registration date : 31/07/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cunat pyesin gocat pergjigjen Empty Re: Cunat pyesin gocat pergjigjen

Mesazh nga Morena Tue Apr 21, 2009 6:46 pm

Eugen shkruajti:po pse pra futesh me shoqen ne banjo ky eshte sekreti ose thelbi , hahahah
Sepse nuk kam turp nga shoqa ime ,prsh sot une u futa ajo hyri mbas meje duke u lyer ne pasqyr ,nuk ka na nje gje te keqe besoj .
Morena
Morena
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 621
Localisation : Andej kendej
profesioni : Studente
Reputation : 3
Points : 48
Registration date : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cunat pyesin gocat pergjigjen Empty Re: Cunat pyesin gocat pergjigjen

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi