Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PuThje Antarve Te Forumit

+12
Eugen
vesa
Alba
GISHTEZA
jotis
xhaxhi
Naki
blerta
sajmir_pasha
T_3nt
gazola
ZEBRA
16 posters

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

PuThje Antarve Te Forumit Empty PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga ZEBRA Fri Jun 29, 2007 12:49 am

Pershendetje!

Ne rradh te pare Falenderoj shume te gjithe Antaret e Forumit
Ju jam shume mirnjohes per kohen qe kushtoni ne kete Teme
Jeni me verte te Mrekullueshem PuThje Antarve Te Forumit Sc-werenumber1

Puthje Speciale per Te gjith Antaret e "Riniashqipetare.forumotion"


PuThje Antarve Te Forumit Puthje PuThje Antarve Te Forumit Puthje PuThje Antarve Te Forumit Puthje PuThje Antarve Te Forumit Puthje PuThje Antarve Te Forumit Puthje PuThje Antarve Te Forumit Puthje PuThje Antarve Te Forumit Puthje
ZEBRA
ZEBRA

Male
Numri i postimeve : 50
Age : 39
Localisation : wien
profesioni : pc ware
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PuThje Antarve Te Forumit Empty Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga gazola Fri Jun 29, 2007 2:15 pm

gjithashtu edhe une ju falenderoj nga zemra dhe ju pershendes dhe ju puth fort puc puc puc puc

_________________
PuThje Antarve Te Forumit I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PuThje Antarve Te Forumit Empty Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga T_3nt Fri Jun 29, 2007 2:50 pm

puf ket zebren :P :P :Pedhe gazolen hanny
T_3nt
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PuThje Antarve Te Forumit Empty Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga sajmir_pasha Fri Jun 29, 2007 8:28 pm

Une ju puf te tre :heart:

_________________
PuThje Antarve Te Forumit BlueGlitterStemRoseTE DUA JETA IME
sajmir_pasha
sajmir_pasha
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 196
Age : 39
Localisation : Rhodos_Greece
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PuThje Antarve Te Forumit Empty Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga ZEBRA Fri Jun 29, 2007 10:06 pm

per ato qe e lexojn ket postim nji puthje te madhe nga zemra
PuThje Antarve Te Forumit Eros1PuThje Antarve Te Forumit Puthje
ZEBRA
ZEBRA

Male
Numri i postimeve : 50
Age : 39
Localisation : wien
profesioni : pc ware
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PuThje Antarve Te Forumit Empty Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga gazola Thu Jul 05, 2007 8:56 pm

nje puthje per T_3nt hart

_________________
PuThje Antarve Te Forumit I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PuThje Antarve Te Forumit Empty Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga T_3nt Sun Jul 08, 2007 1:14 am

gazola shkruajti:nje puthje per T_3nt hart


kush me paska puf:Y Surprised :) :) Cool
T_3nt
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PuThje Antarve Te Forumit Empty Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga blerta Sun Jul 08, 2007 1:32 am

PuThje Antarve Te Forumit Sand__k__prvPuThje Antarve Te Forumit Sand__l__prvPuThje Antarve Te Forumit Sand__s__prvPuThje Antarve Te Forumit Sand__s__prv
PuThje Antarve Te Forumit Changing_colors_n__prvPuThje Antarve Te Forumit Changing_colors_g__prvPuThje Antarve Te Forumit Changing_colors_a__prv
PuThje Antarve Te Forumit Colorful_b_prvPuThje Antarve Te Forumit Colorful_l_prvPuThje Antarve Te Forumit Colorful_e_prvPuThje Antarve Te Forumit Colorful_r_prvPuThje Antarve Te Forumit Colorful_t_prvPuThje Antarve Te Forumit Colorful_a_prv

To see the Flash eCard,
please click the Image below or click here.Recipient's Name


PuThje Antarve Te Forumit 010104_ecI03_pre
Sender
PuThje Antarve Te Forumit 100103kiss_prvPuThje Antarve Te Forumit 040103lips_kiss_red_md_clr_prvPuThje Antarve Te Forumit 020107TA6PuThje Antarve Te Forumit 030107TA4_prv
blerta
blerta

Female
Numri i postimeve : 24
Localisation : london
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 05/07/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PuThje Antarve Te Forumit Empty Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga Naki Tue Jul 31, 2007 12:11 am

Ok nje puthje dhe nga une per T_3nt e di se me refuzon por shpresoj se te jete ne gjume kur do ta bej keteHUG

_________________
**No one is perfect me,too** !!!
Naki
Naki

Male
Numri i postimeve : 117
Localisation : Kosovė
profesioni : Basketbollist
hobi : Grat e Ndara nga Burri
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 23/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PuThje Antarve Te Forumit Empty Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga xhaxhi Tue Jul 31, 2007 7:31 pm

Ej, a bėn more edhe unė si plak tė ju puth tė gjithėve.
Sė paku do ju puth doren se kėtė e kam nga Diellzusha ime e dashur e cila "shumė e donte puthjen, nė ballė dhe nė dorė" ohaaaa, ah !
Hajde jetonie jeten, nuk ėshtė edhe e gjatė.
xhaxhi
xhaxhi
V.I.P
V.I.P

Male
Numri i postimeve : 30
Age : 74
Localisation : Rahovec-Kosovė
profesioni : punėtor administrate por edhe shkruaj nga pak
hobi : shkrimet
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2007

http://ademgjurgjeviku.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PuThje Antarve Te Forumit Empty Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga jotis Thu Sep 06, 2007 11:16 pm

je shum e hembel

jotis

Numri i postimeve : 4
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 04/09/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PuThje Antarve Te Forumit Empty Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga Guest Fri Sep 07, 2007 11:56 am

Si duket te gjithe putheni,kjo eshte mire,por ju rekomandoj kujdes ne mengjez mund te putheni fytyra te pa lara,bene kete ne mesdite ose mbremje,por puthuni,mos e leni pa u puthur,sepse kjo eshte shendet.Pasi te putheni mire e mire,mos harroni te trajtoni edhe ndonje teme nga kombetarja,apo edhe mergimi.Megjithate edhe une i dua puthjet,por nuk po guxoj te shprehem,ku ta dish........
Ju dua shume,ju jeni ardhemeria,gezimi e shpresa e shqiptareve.
Gjitha temirat,

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PuThje Antarve Te Forumit Empty Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga blerta Sat Sep 08, 2007 6:06 pm

pershendtje te gjith me yllat e forumit nje puthje te forte e keni nga une se jeni njesha te gjithe MMMMMMMUUUUUUUUAAAAAAAAAH:ciao:
blerta
blerta

Female
Numri i postimeve : 24
Localisation : london
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 05/07/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PuThje Antarve Te Forumit Empty Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga gazola Sat Sep 08, 2007 8:45 pm

edhe nga une meritoni nje puthje per punen qe beni ne kete forum ju puth fort e ju kam shum xhan puc Cool

_________________
PuThje Antarve Te Forumit I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PuThje Antarve Te Forumit Empty Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga Guest Sat Sep 08, 2007 9:15 pm

Hajt se na tranuet me keto puthje nga larg,puthja e vertete eshte buze me buze,dhe nuk te le te besh fjale shume.


HAAAAAAAAAAAAAA;me falni ,bera pak shaka,ju vazhdoni.

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PuThje Antarve Te Forumit Empty Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga jotis Tue Sep 11, 2007 8:44 pm

ju dergoj nji puthje te embel per punen qe beni..

jotis

Numri i postimeve : 4
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 04/09/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PuThje Antarve Te Forumit Empty Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga jotis Tue Sep 11, 2007 8:46 pm

:)
na mbyti shiu ketu ne stuttgart i lutemi qe shiu te shkoj ne fierze qe te ken drita ne shqiperi

jotis

Numri i postimeve : 4
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 04/09/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PuThje Antarve Te Forumit Empty Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga jotis Tue Sep 11, 2007 8:47 pm

nga je ti lal,,,

jotis

Numri i postimeve : 4
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 04/09/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PuThje Antarve Te Forumit Empty Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga T_3nt Sat Sep 15, 2007 2:13 am

Cool per gazolen only :)
T_3nt
T_3nt

Numri i postimeve : 72
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PuThje Antarve Te Forumit Empty Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga GISHTEZA Fri Sep 28, 2007 3:40 pm

nje puthje te vecante per admin e ketij forumi ke bere pune te mrekullueshme ji krenare per kete gje
:) hart hart
GISHTEZA
GISHTEZA

Numri i postimeve : 43
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PuThje Antarve Te Forumit Empty Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga Guest Fri Oct 26, 2007 2:29 pm

Gishtėza,ti je mė e shkathėta,mė e mira nė gjitha forumet,tė pėrshėndes.
Ju i dhuroni putheje administratores,pėrse ne jo?
Zebra dhuroj puthėje,unė pėr vete e falemnderoj,e pranova ngrohėt,por ja rrėfimi i puthėjes flet nė varrgjet mė poshtė.

Puthėja jote
shumė e zjarrtė
thash ta ruaj
pėr njė natė
po qėllova i pa fat
ma fshiu gruaja
me shuplakė.


iiiiiii,haaaaa,haaa,

flm,jeni tė mirė shumė,pėrshendetje kudo qė ndodheni.

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PuThje Antarve Te Forumit Empty Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga gazola Fri Oct 26, 2007 9:29 pm

Hej pershendetje ju kerkoj vertete shum ndjese per mungesen time ne forum por jam vertet shum e zene me pune te dasmes se tani ne nentor kam dasmen keshtu qe meritoj nje falje nga ju per mungesen e gjater apo jo.
Une ju pershendes te gjitheve gjithashtu ju puth fort fort

Jeni me te miret edhe pse jemi pak :) Cool :heart:

_________________
PuThje Antarve Te Forumit I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 36
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PuThje Antarve Te Forumit Empty Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga Guest Wed Oct 31, 2007 12:43 am

Hiq mos na puth Gazola,ruaj puthjet pėr dasėm.Ne dėshirojmė qė tė keni dasėm tė mirė dhe tė jesh e lumtur,urime,por njė
ankesė:Nuk na keni ftuar nė dasmė!!!

Edhe ne nė Kosovė do tė kemi dasėm tė madhe(Pavarėsia),mos harro je e ftuar qė sot.

Sikur ankohesh se jemi pak nė forum:Mos u brengos,ne jemi pak po tė shkathėt,do tė bėjmė forumin mė tė mirin.Po mos harroni,pas dasmes kthehujuni forumit.

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PuThje Antarve Te Forumit Empty Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga Guest Sat Dec 01, 2007 1:53 am

Ju Gazola sikur dasma juaj zgjati shume!Ejani ne kete forum,se ndjejme vetmi e heshtje!!!!

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PuThje Antarve Te Forumit Empty Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga Alba Mon Sep 08, 2008 3:37 pm

puc Pėr Gazolėn , pėr ti thėnė qė postimet e saj i mungojnė kėsaj faqe Cool
Alba
Alba
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 102
Age : 37
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 17/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PuThje Antarve Te Forumit Empty Re: PuThje Antarve Te Forumit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi