Dashuria dhe Ėndrrat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cila ėshtė mosha ideale pėr t'u martuar?

Shko poshtė

Cila ėshtė mosha ideale pėr t'u martuar? Empty Cila ėshtė mosha ideale pėr t'u martuar?

Mesazh nga sajmir_pasha prej Sat Jun 23, 2007 10:13 pm

C"mendim keni ju te dashur anetare.

Mendimi im eshte djemte 25-30 vajzat 20-24

_________________
Cila ėshtė mosha ideale pėr t'u martuar? BlueGlitterStemRoseTE DUA JETA IME
sajmir_pasha
sajmir_pasha
Moderator
Moderator

Male
Numri i postimeve : 196
Age : 37
Localisation : Rhodos_Greece
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cila ėshtė mosha ideale pėr t'u martuar? Empty Re: Cila ėshtė mosha ideale pėr t'u martuar?

Mesazh nga gazola prej Sat Jun 30, 2007 11:54 am

Ndersa une mendoj vajzat 22-28 se jane me te afte per te mbajtur nje familje dhe djemte 25-30 Very Happy

_________________
Cila ėshtė mosha ideale pėr t'u martuar? I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 34
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cila ėshtė mosha ideale pėr t'u martuar? Empty Re: Cila ėshtė mosha ideale pėr t'u martuar?

Mesazh nga ZEBRA prej Sat Jun 30, 2007 4:05 pm

une sdo te krasojsha vitet...
sepse kur vjen ajo dashuria e par, qe te dy plotsojn te terat dhe smunden aspak me ndejt ndar...
ateher esht bashkimi i te dyve pa mar para sysh, vitet se a esht.. ajo e vogel apo aij i vogel,
pra ska krahasime dhe mendime ke vitet sepse nese ajo dashuri esht e sinqert
ajo dhe duhet te shendroj si ylli i qiellit pra te jen te dy te lumtur ashtu si ju do zemra pa nderhirje te tjerve ne at dashuri te plot...
______________
Sa Gabova Se Lejova Tė Tallesh Me Mua.
Nodose Zemra Ende Thot Se Tė Dua Tė Dua.
Fjalėt Qė Ti Thoja Unė Ti I Merrje Si Loj.
Unė Tė Doja Me Gjith Zemėr E Ti Veq Me Gojė.
Sa Keq, Fisnike Sa Keq. Nė Ty Ka Njė Dreq, Fisnike Sa Keq...
ZEBRA
ZEBRA

Male
Numri i postimeve : 50
Age : 36
Localisation : wien
profesioni : pc ware
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cila ėshtė mosha ideale pėr t'u martuar? Empty Re: Cila ėshtė mosha ideale pėr t'u martuar?

Mesazh nga gazola prej Sat Jun 30, 2007 6:55 pm

Nuk mendoj keshtu Zebra : qe nuk ka rendesi mosha se,nese te dy do te jene te vegjel nga 15 vjec nuk jane per vete e jo me per te mbajtur njerit-jetrin e per te krijuar familje.keshtu qe normale ka rendesi mosha.
te pershendes

_________________
Cila ėshtė mosha ideale pėr t'u martuar? I139821082_95197_2
Me mir nje fund me dhimbje sesa...nje dhimbje pa fund

Greminat e pafundme,
Ato qė mėshirė nuk kanė,
Zemrat nė dysh na i kanė ndarė
O i dashuri Elbasan, se
Lulet mė tė bukura na i moren, e
As pyet pėr kėtė s’na kanė.
gazola
gazola
Admin
Admin

Female
Numri i postimeve : 516
Age : 34
Localisation : e ku tjeter?
profesioni : Laborant-Dentar Stomatologji
hobi : Muzika
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 03/06/2007

https://riniashqiptare.forumsq.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cila ėshtė mosha ideale pėr t'u martuar? Empty Re: Cila ėshtė mosha ideale pėr t'u martuar?

Mesazh nga Naki prej Tue Jul 31, 2007 12:08 am

Ska rendesi mosha nese eshte pjekuria ne nivel. Deri ne 35 per mashkuj dhe 30 per femra eshte limiti i fundit kjo vetem per shkak te krijimit te familjes.

_________________
**No one is perfect me,too** !!!
Naki
Naki

Male
Numri i postimeve : 117
Localisation : Kosovė
profesioni : Basketbollist
hobi : Grat e Ndara nga Burri
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 23/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cila ėshtė mosha ideale pėr t'u martuar? Empty Re: Cila ėshtė mosha ideale pėr t'u martuar?

Mesazh nga ZEBRA prej Tue Jul 31, 2007 8:31 pm

gazola shkruajti:Nuk mendoj keshtu Zebra : qe nuk ka rendesi mosha se,nese te dy do te jene te vegjel nga 15 vjec nuk jane per vete e jo me per te mbajtur njerit-jetrin e per te krijuar familje.keshtu qe normale ka rendesi mosha.
te pershendes

eh moj gazola
nese te dy jan te vegjel ndoshta do te gabojn po dijet nese ato ja fillojn nji dashuri te paster dhe ajo shkon nga thellsija e zemres nga dashuria e par dije se sdo te heq dor as djali as goca ta humbe partnerin sepse ato do ta din se jan qen te paster ne shpyrt dhe sdo te lejojn tju nderhi dikush qeter

ka shum raste sot ne ket bot qe edhe bojen gabime ,per fat te keq shum
po une mendoj se nese nji goce me dhuron at dashuri te paster sdo te kisha dash tjeter kur ne ket bot ...
eh jeta esht me shum supriza ajo te djeg ne mes te dites ...
ME NJI FJAL DASHURI TE SINQERT SOT KA PO AJO RJEDH NGA TE DY GOCA DHE DJALI
:heart:
ZEBRA
ZEBRA

Male
Numri i postimeve : 50
Age : 36
Localisation : wien
profesioni : pc ware
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cila ėshtė mosha ideale pėr t'u martuar? Empty Re: Cila ėshtė mosha ideale pėr t'u martuar?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi